Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Humana baby-fit tápszer...

A Humana baby-fit tápszer okozhat szorulást? Nagyon nehezen kakil a babám. És normális hogy zöldes a széklete? Más tápszert még nem használtunk,5hós baba és még szopizik is.

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
fiam 4 hónapos, ő is humana tápszert kap és bizony elég szorulásos lett tőle és neki is zöldes a széklete. én adok neki napközben cukor nélküli kamillateát, attól megint rendesen tudott kakilni. plusz én már egy kis rostos gyümölcsöt id adok neki, 5 és fél hósnak is bőven lehet(őszibarack, alma) és az is segít neki.
2010. júl. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érdemes más tápszerre váltani? Az orvos írta neki. Iszik Milupa baba teát,mellé is adjak gyümölcs levet? Köszi.
2010. júl. 19. 10:38
 3/4 anonim ***** válasza:
hát én úgy szoktam, h őszibarackot kézi mixerrel jól összeturmixolok hogy ne maradjon rostos vagy darabos(almát szintúgy) és abból adok neki. ilyen melegben egy kisebb őszibarackot boldogan megeszik, főleg ha jó édes. és javaslom, hogy olyan teát válassz, ami direkt szorulásos babáknak van, mert tényleg jók. nálunk csodát tett. sok sikert!
2010. júl. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jah és mi más tápszert is próbáltunk, de ugyenez volt a helyzet, valószínűleg az én babám erre elég hajlamos. lehet nálatok beválna. de mivel 5,5 hós úgyis kezded a hozzátáplálást, az pedig úgyis lazítja a székletet, élinkíti a bélműködést.
2010. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!