Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császár utáni menzesz már...

Császár utáni menzesz már mindig ennyire fájdalmas lesz?

Figyelt kérdés
Lassan 10 hónapja volt császárom. Utána 5.hónapban jött meg először, nagyon fájdalmas szétszakadok érzéssel, erős vérzéssel, 8 napig tartott. 30 napra rá a következő, 6 napig volt meg, ugyanilyen szörnyű volt. Még 2 alkalommal jött meg 30 nappal később, de már csak 4-5 napig tartott, az első 2 nap iszonyú fájdalommal. A következő 2 már 28 napra 4 napig, mint terhességem előtt, de ez a mindjárt szétszakadok érzés nem múlik, no-spa sem segít rajta. Főleg bal oldalt fáj. 2 hónapja voltam nődokinál, alaposan átvizsgált de mindent rendben talált. Régen mindig enyhe görcseim voltak de most néha sírnék úgy fáj. A peteérésem is hasonlóan megérzem, akkor is fájni szokott, igaz enyhébben sokkal, de akkor is olyan mintha szét akarna nyílni. Heglenövés okozhat ilyesmit?
2019. nov. 28. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
2 évvel vagyok császár után.A peteérésem jobban megérzem én is még mindig.Előtte is éreztem csak most ahogy írod fájdalmasabb, bár azért nekem nem olyan durván, hogy mondjuk sírnék tőle.Erősebb lett a menstruációm és az első 1-2 napban nagyon erősen görcsölök, nospa+ algoflex forte együtt azért kiveszi a fájdalmat.Sokat javult amúgy a helyzet az elmúlt 2 évben.Az első pár menstruációnál eszméletlen fájdalmaim voltak.Nem tudom miért.Régen teljesen kellemes gyógyszer nélkül elviselhető menstruációm volt.Nálam sincs semmi gond.Orvos többször nézett.
2019. nov. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal jobb lett a szüléstől, konkrétan észre se veszem ha megjön, egy kicsit sem fáj. Mivel több barátnőm is így van ezzel, megnézetném magam a helyedben jobban, hátha gond van.
2019. nov. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kezet foghatunk.

Nekem 9 hónapja volt a császárom. Borzalmasan görcsölök. Amikor a szülés után legelőször megjött, annyira rosszul voltam hogy majdnem elájultam, hánytam a fájdalomtól. Elkönyveltem magamban, hogy biztos csak az első ilyen. Hát nem, ugyanúgy görcsölök minden alkalommal. Voltam nem rég a dokimnál, mondtam neki ezt, alaposan megvizsgált és minden oké.

Szóval nem értem miért van. Ez volt a második a szülésem, az első hüvelyi volt, azután nem volt ilyen egyszer sem.

Én algoflex fortét szedek ilyenkor, próbáld meg. Viszonylag gyorsan elmulasztja a fájdalmat, de van hogy napi 3x veszek be mert máskülönben kibírhatatlan.

2019. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

És nekem is a bal oldal. Hasam-derekam. A jobb oldalon szinte semmit nem érzek.

2019. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!