Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Angelcare bébiőrnek a babaegys...

Angelcare bébiőrnek a babaegysége is hordozható?

Figyelt kérdés

Angelcare bébiőrt néztem ki. (Jelenleg csak a legújabb Ac110-est lehet kapni, úgy látom, korábbi modelleket nem.)

Tudom, hogy nemcsak a szülői egységbe, hanem a babaegységbe is lehet tenni elemet elvileg azért, hogy áramszünet esetén is működjön. Van, aki próbálta már úgy is használni ezt a bébiőrt, hogy mindkét egységet elemmel üzemeltette? Olyan eseteknél jönne jól, amikor a gyerkőc nem szobában alszik, hanem mondjuk a szabadban babakocsiban. Köszönöm a válaszokat!



2019. nov. 29. 13:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Ugyanez a kérdésem a Philips Avent bébiőrje kapcsán is (nem videós, hanem "rádiós). Azért az Angelcare alapján tettem fel a kérdést, mert nekem a Philips Aventnél úgy tűnt, csak a felnőtt egység hordozható, a babaegységet mindenképp konnektorba kell dugni. De azért érdekel, hátha csak rosszul informálódtam.
2019. nov. 29. 13:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi elemmel használjuk az Angelcare bébiegységét. Tölthető elemet vettünk bele. A szülőegységhez meg eleve azt adtak.
2019. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de jó, szuper, köszi! És nektek a bébiegység elemmel mennyit bír?
2019. nov. 29. 14:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy hetet kibír, de elég sokat használjuk, mert nagy házunk van. Este 8:00-9:00 között alszik el a kisfiam és be van kapcsolva, amíg mi is le nem fekszünk, kb. éjfél körül. Nappal 2x30 percet van bekapcsolva.
2019. nov. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi!

Már csak egy kérdés, aztán hagylak, ígérem. :D

A tölthető elemet, amit vettetek a bébiegységhez, azt feltölti maga a kütyü, ha bedugod a konnektorba, vagy külön akkumulátortöltőtök van otthon, és azon töltitek az akksit?

2019. nov. 29. 15:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Külön töltővel töltjük, de lehet, hogy feltöltené, az is ami hozzá van. Csak azzal a szülőegységet töltjük és általában egyszerre merülnek le.
2019. nov. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!