Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet az oka,...

Szerintetek mi lehet az oka, hogy egy anyuka így elzárkózik a babás témák és más anyukáktól?

Figyelt kérdés
Sógornőm (férjem húga) teljesen elzárkózik a kisbabás dolgoktól. 1 hónapos a kisfia, aki császármetszéssel született, nekem van egy 5 éves és egy 5 hónapos lányom. Javasoltam neki fb csoportokat, ahol babás-mamás temák vannak és szakértői csoportokat, de nem is akar hallani róla azt mondja nem kíváncsi mág anyukák gondjaira és dolgira. Meg nem nagyon tudok vele babás témákról beszélgetni én sem. Lezárja 1-2 szóval és beszélget inkább parfümökről, politikáról, könyvről, akármiről... De amúgy a gyerekét ellátja, mindig mindenhova viszi magával, szóval ilyen gond nincs, de vajon ezt miért csinálja? 30 éves
2019. dec. 1. 12:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Huha, látszik hogy egy vérmamit most megsértettünk. Remélem az "fb csoportban" már ki is panaszkodtad magad :(
2019. dec. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük kedves kérdező, most már csodálom, hogy egyeltalán szóba áll veled... Kultúrált nő lehetsz.. Gondolom neked tipikusan életed csúcspontja, hogy szültél két gyereket és másról sem tudsz beszélni...gondolom mindenhez is jobban értesz, ő meg csak megy a saját feje után... A szemét...
2019. dec. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!