Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy mondtátok el a barátaitok...

Hogy mondtátok el a barátaitoknak hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
Hanyadik héten?
2019. dec. 6. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Én a számmal mondtam el kb igy: "képzeld, kisbabánk lesz." Kinek mikor.. 12. hét után kb amikor találkoztunk
2019. dec. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
A legjobb barátnőmmel elújságoltuk egymásnak a pozitív teszteket is messengeren azonnal. A többieknek 12. hét után simán elmeséltük, ha találkoztunk, hogy képzeld, babát várunk. Mármint azoknak, akik még nem látták a fb-on a bejelentőfotót... :D
2019. dec. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
6 évet vártunk az elsőre, nem tudtuk letagadni az elején sem. Az első UH után elmondtuk a barátainknak.
2019. dec. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyiknek tesztet küldtem

Másikat felhívtam


Átlagbarátokkal amikor találkoztunk elmonduk, hogy gyarapodik a család


Fb-on nem jelentettük be, azt sem, hogy megszületett.

2019. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
A legjobb barat hazasparnak a teszteles utani napon. Naluk voltam. Es mondtam hogy kepzeljetek, ket csikosat pisiltem. A pasi nem ertette, de a no rogton ugralni kezdett 😃 a tobbieknek a 12. Het utan a ferjem kuldte korbe a kozos chat csoportban.
2019. dec. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!