Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit válaszoltok, ha megkérdezi...

Mit válaszoltok, ha megkérdezik, hogy mikor lesz már baba?

Figyelt kérdés
Én már borzasztóan útálom ezt a kérdést, márciusban volt egy missed ab.-om, természetesen nem kötöttük mindenkinek az orrára. Így még tovább tolódik a baba kérdés. Mit mondjak, hogy ne kérdezgessék állandóan?
2009. máj. 4. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenkinek azt mondtam: "Majd ha eljön az ideje". :) És ezzel téma le is volt zárva. Nem kérdezősködtek tovább.
2009. máj. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne is mond, hasonlo helyzetben vagyok. Sajnos elmondtuk tavaly oktoberben tobb ismerosnek is, hogy tervezzuk a babat (oreg hiba volt). Novemberben mar pozitivat is teszteltem de ugy dontottunk a ferjemmel, hogy megvarjuk a 12 hetet utanna mondjuk csak el. Sajnos december 10-en elveteltem persze errol a legjobb baratnomon kivul senki sem tud. Azota meg mindig nincs baba. Na ne tudd meg ez az ido alatt tobb 100-szor megkerdeztek, hogy: 'Meg mindig nem jon a baba?' Komolyan mondom ugy csinalnak mintha mar evek ota probalkozna az ember. Engem nagyon idegesit (persze tudom, hogy hibaztam es nem kellett volna elmondani, hogy babat tervezunk) mert az emberben azt az erzest keltik, hogy Ur Isten mar miota nem jon a baba, pedig tenleg ez nem szamit meg hosszu idonek foleg, hogy kozben volt mar egy baba csak arrol nem tudnak. Aztan azon akadok ki, hogy van egy-ket ismeros aki mar hetente megkerdi. Multkor mar majdnem beszoltam, hogy ne hargudjon de multheten kerdezte meg es azert hetente nincs peteeresem. Kivanom neked, hogy minel hamarabb sikeruljon, tudom min messz keresztul hidd el.
2009. máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kédezz vissza: "És nálatok?"
2009. máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én viccel ütöttem el: "Majd ha ráér a postás!" meg hasonlók. Ha valaki ezután is rákérdezett hogy oké, de akkor viccen kívül mikor is, annak annyit mondtam ,hogy folyamatban, lehet drukkolni...
2009. máj. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, a postás nagyon jó!

Épp most kérdezte meg egy olyan ismerős, akiknél nem lehet baba, neki elég kellemetlen lett volna visszakérdeztem volna, de már majdnem megtettem, annyira idegesített.

A legjobb barátnőm is, van hogy hetente megkérdezi, de úgy érzem, neki sincs kedvem elmondani a részleteket.

Ráadásul most várom, hogy megjöjjön másodjára, emiatt is tiszta ideg vagyok, hogy bárcsak rendszeres legyen a ciklusom, mert olvastam többeknél már, hogy nem volt az műtét után.

2009. máj. 4. 11:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell rendszeres menses ahhoz, hogy baba legyen. Nekem sem az , mégis lett...

Én is annyit mondok csak, hogy "Várjuk már..."

2009. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!