Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titkoljuk a barátok előtt a...

Titkoljuk a barátok előtt a terhességet, mit mondjuk miért nem iszik semmit szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Nem szokott a párom inni. De szilveszterkor egy pohár pezsgő, vagy egy kis borban semmi nincs.

7 hetes, most semmit nem mer inni és nem is engedném neki. Mivel leplezzük miért nem koccint szilveszterkor?

Gondoltam antibiotikumot szed arra is, na de ha kérdik mire vette be? Lehetőleg nagyon beteget se kelljen színlelnie


2019. dec. 30. 00:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
Tuszos mandulagyulladas.
2019. dec. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Nyugodtan ihat, koccint, a látszat kedvéért belekortyol, aztán leteszi, de egy pohártól nem sem lenne baja.
2019. dec. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Egy pohár bortól vagy pezsgőtől nem lesz egyébként semmi baja.

De ha ragaszkodtok ehhez, akkor mondhatja azt is, hogy nagyon fájt a feje mielőtt indultatok és bevett egy erős fájdalomcsillapítót, amire szintén nem szabad inni.

2019. dec. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Azt mondja "nem is engedném neki" 😂 Az szép, hogy olyan nőt ejtettél teherbe, akinek nem bízol a döntéseiben, főleg ilyen téren.
2019. dec. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Koccintson, emelje a szájához, ne igyon bele. Ennyi.
2019. dec. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%

Erre való az őszinteség, nem kell hazugságokat kitalálni.

Minek titkolni egy terhességet? Sosem értettem. Ha egészséges úgy is mindenki megtudja, egy vetélésnél meg újabb hazugságokat kell kitalálni.

Butaság titkolni.

2019. dec. 30. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem értem minek titkolóztok? Úgyis kiderül, akár el is mondhatjátok. Amúgy meg egy kortytól nem lesz baja.
2019. dec. 30. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%
Ja, mert hülye minden barátotok...
2019. dec. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
Mondjátok, hogy másnapos, nem tud piára gondolni sem.
2019. dec. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%

Reggel migrénre kelt. Bevett egy halom gyógyszert h szalonképes legyen.

A feje már nem fáj, de inni nem mer erre a sok bogyóra!


Rüheltem mikor a vetélésem után mindenki jött h sajnálom, majd legközelebb, vagy épp nem is tudta h elment a baba és rákérdezett hanyadik hétben járok stb

Mi nem tudtuk titkolni. A barátok a munkatársaink én meg veszélyeztetettben voltam kiírva.

Én megértem miért nem mondjátok el.

2019. dec. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!