Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titkoljuk a barátok előtt a...

Titkoljuk a barátok előtt a terhességet, mit mondjuk miért nem iszik semmit szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Nem szokott a párom inni. De szilveszterkor egy pohár pezsgő, vagy egy kis borban semmi nincs.

7 hetes, most semmit nem mer inni és nem is engedném neki. Mivel leplezzük miért nem koccint szilveszterkor?

Gondoltam antibiotikumot szed arra is, na de ha kérdik mire vette be? Lehetőleg nagyon beteget se kelljen színlelnie


2019. dec. 30. 00:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy írták, az is egy megoldás, hogy koccintotok, egyet belekortyol, csak épp, hogy a szájahoz érinti, onnantól, ha sokan lesztek, hidd el, nem valószínű, hogy azzal lesznek a többiek elfoglalva, hogy ő mennyit iszik belőle. Egy kortytól egyébként semmi baja nem lesz, de ha komolyan gondoljátok nyugodtan mondjátok tényleg, hogy antibiotikumot szed. Nem kell ahhoz az adott pillanatban nagyon betegnek lenni, szedhet olyan antibiotikumot is, amit hosszabb ideig kell szedni, miután már jobban van.
2019. dec. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
42%
Ha van jogsija mondhatjátok, hogy vezetnie kell vagy kellesz ezért nem iszik.
2019. dec. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

En azt mondtam, hogy a fogam faj es caraflamot szedek, ha kell es arra nem ihatok. Amugy ha ejfelkor koccint pezsgovel es kortyol belole egyet, majd lerakja, attol sem lesz baja.

Ilyen is volt, hogy ugy csinaltam, mintha innek, de a ferjem itta meg kb az osszeset, de latvanyosan szorongattsm idonkemt a poharat, majd leraktsm, a ferjem pedig lehuzta. :D


4 vetelesem volt, amit egy kihordott terhesseg kovetett. Az elso veteles utan senkinek nem szoltunk egy szot sem, az otodik terhessegrol is csak felido utan. Egyertelmu volt, hogy errol nem sztorizunk barati korben sem, de kb havonta jartunk ossze nagyobb tarsasaggal essoha senki nem vette eszre, hogy valojaban nem iszok, csak ugy teszek.

Momdjuk amugy is csak iszogatok max, nem reszegesek le es nem rovidezek, igy nyilvan ezert sem volt ez a modszer feltuno.

2019. dec. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
11-es vagyok, még annyi, hogy mondhatjátok, hogy pl fel volt fázva, és olyan antibiotikumot, (pl Aktil duo) kell szednie, amit egy hétig kell szedni, és még nem ért véget a kúra, de már sokkaljobban van.
2019. dec. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Legyen ő a sofőr. Akkor nem kell magyarázkodni, meg kamuzni.
2019. dec. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

# 15

Egyikünknek sincs még jogsija

#14 Köszi, ez lesz a nyerő szerintem


Továbbá mindenkinek köszi aki vette a fáradtságot és próbált segíteni

2019. dec. 31. 17:52
 17/18 anonim ***** válasza:
Sikerült megoldani?
2020. jan. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

#17

Nem volt gyanús, én izgultam csak túl. De így a biztos, nem is firtatták a dolgot

2020. jan. 1. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!