Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az Instamamik nem félnek?

Az Instamamik nem félnek?

Figyelt kérdés
Egy hétköznapi, azaz nem celeb anyukát követek youtubeon. Olyan sok mindent megoszt vadidegenekkel, de mi van ha valami őrült megkeresi őt vagy a gyerekeit es bántja/megerőszakolja vagy akármi?
2020. jan. 12. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Pech.

De nem kell ehhez insta

Eleg egy fb profil amit lemasolnak... Vagy ismeroskent bejelol.... Ezer mar helyen megtalalhat.

Ezert kellene tudatosan hasznalni a kozossegi mediat mert ez benne van. Sajnos vannak nem epelmeju egyedei az emberi fajnak.

2020. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok insta mami, facen sem vagyok túl aktív, de nem értem, hogy miért van ő nagyobb veszélyben, mint más.

Én pl bankban dolgozom. Bankrablásra tréningeznek minket. Azt hála istennek soha nem éltem át. De a takarítónkról kiderült, hogy gyilkos. Kinézett magának egy lányt a buszon, és egyszer elcsalta, megölte, hónapokig a padláson rejtegette a holttestet. Közben bejárt dolgozni mintha mi se történt volna! Soha eszembe nem jutott volna, de ezek szerint buszon ülni is veszélyes.

2020. jan. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. Ez nagyon durva. Azért van nagyobb veszélyben, mert mutogatja magát és a családját, így nagyobb betekintést enged az életébe, mint egy átlag ember. Ezért előfordulhat, hogy valaki azt hiszi, hogy szerelmes belé, vagy irigyli az életét vagy barmi ilyesmi. Szóval a túlzottan nyitott élete miatt gondolok erre.
2020. jan. 12. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Ez a digitális intelligencia témája, ami még gyerekcipőben jár, de elvileg nem lenne joga senkinek a saját gyerekéről sem a gyerek beleegyezése nélkül képeket, adstokat megosztani.
2020. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Semmivel nincs nagyobb veszélyben, mint mások. Bárhol történhet bármi. Kinyírhatnak futás közben, kutyasétáltatás alatt, de kinyírhat a legjobb haverod is, aki hazavisz este, vagy a volt férjed, mikor agyereket viszed láthatásra... Ma már annyi minden történik, hogy attól félni, hogy az insta miatt támadnak meg, kb nevetséges.
2020. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Mitől kéne félni? Nem fogja pestis vagy szamárköhögés elvinni a gyerekedet, nem fogsz meghalni gyermekágyi lázban szülést követően, ahány gyermeket szültél, jó eséllyel annyi meg is éli a felnőtt kort, mert nem viszi el menet közben a TBC, ahogy nem is sorozzák be az alig kamaszodó gyereket háborúba golyófogónak. Elmebetegek pedig mindig is voltak és mindig is lesznek, nem gondolnám, hogy jobban kellene aggódnunk a "mai világban", instagram meg facebook ide vagy oda. Etikai szempontból nem tartom elfogadhatónak, hogy valaki minden fingásról oszt meg képet a gyerekéről, de nem gondolnám, hogy azért, mert sokan ezt nézegetik, mindjárt nagyobb veszélyben van az illető.
2020. jan. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!