Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért hoz össze a sors mindig...

Miért hoz össze a sors mindig olyan férfiakkal, akik félnek a gyerekvallalastól?

Figyelt kérdés

35 éves nő vagyok, 3. együttélős kapcsolat, mind hosszú, több éves. A mostani házasság is.

Első túl fiatal volt, mondta, hogy szeretne, de aztán beijedt, mikor késett, így nem erőltettem a dolgot.

Második nem bízott magában, hogy képes megteremteni a hátteret. Nem erőltettem, úgy gondolom, ez közös elhatározás kell legyen.

Férjem azt mondta szeretne, már van egy gyereke, ahol a nő csúnyán elbant vele, kb csak felcsinaltatta magát és lelepett. Most hogy már aktuális lenne, fél éve megbeszéltük, hogy jöhet, nem élvez belém szinte soha. Nyilván fél, h megint úgy jár, h az anya lelep a gyerekkel.

Szóval ő emiatt fél. Az én órám meg már durván ketyeg. Arról nem is beszélve, hogy nagyon fiatalon vágytam már gyerekre.

Úgy érzem, már nem bírom, biztos dolgoznak a hormonok is, de sokszor gondolok arra, hogy jobb lenne meghalni.

Megint egy férfi, aki atver tulajdonképpen, mert hiteget. Nagyon el vagyok keseredve...



2019. aug. 19. 20:57
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
84%
Nem a sors, hanem te. Az ismerkedés elején kell ezt megbeszélni. Ha nem egyeznek a tervek, miért vagy velük évekig? Persze kamuzhatnak az elején, de hogy évek alatt nem derül ki, mit akarnak valójában, az azért fura.
2019. aug. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:

Pedig sajnos kamuznak, nyilván feltűnik, hogy most a férjem pl igyekszik nem jó időben belém élvezni, azt is ritkán, de ha rakerdezek, persze, hogy akar. El is tudom képzelni, h kettős érzés van benne.

De én most mit tegyek?! Valjak el?

2019. aug. 19. 21:04
 3/60 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem, mióta vagytok hazasok? És ennyire nem bízik meg benned? Te pedig ne találgass, hanem beszéld meg vele, miért nem akar mégsem.
2019. aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:

Még friss házasság. Valamelyik nap is beszéltünk róla, mert most, hogy azok a napok vannak, kivette... Azt mondta, hogy de szeretne, de ő tudja, hogy ha úgy alakul, bármikor megtortenhet, hogy lelepek a gyerekkel. És hiába mondom neki hogy ezt nem én tettem veled, és abból indulj ki, én milyen vagyok. Ha olyan lennék, már nekem is lenne gyerekem, mert atverni én is át tudtam volna korábbi páromat.

Ez pár napja volt, azóta szépen elmennek a napok, hogy osszejohet, és semmi. Most ezzel mit kezdjek?! Azon gondolkodom, elkoltozom, vagy nem tudom. :(

2019. aug. 19. 21:11
 5/60 anonim ***** válasza:
56%
Ha elköltözöl csak azt bizonyítod, hogy neki van igaza, mert ha megvan a gyerek bármikor leléphetsz, pont úgy mint most.Különben is felnőtt emberek nem elköltözéssel oldják meg a gondjaikat.Nem tudom hány éve vagytok együtt, gondolom max 1-2 de ha ebben nem egyeznek a terveitek akkor neked hamarosan leketyeg a biológiai órád.A másik meg, hogy ha ő azért nem bízik benned mert leléphetsz,te meg mert ő biztos becsapott akkor azért lehet nem is hiányzik a gyerek a kapcsolatba, hacsak nem tényleg eleve egyedülálló anyának tervezed magad.
2019. aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
12%
Írok privátot!
2019. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez most tényleg nagyon hasznos válasz volt, köszi! Igazad van, már nem nagyon tudok tisztán gondolkodni.

Mitévő legyek akkor?

2019. aug. 19. 21:45
 8/60 anonim ***** válasza:
77%

Ha ez velem lenne, tiszta pánikban lennék, mert ennyi idősen hatalmas mázli kell az 1 éven belüli teherbeeséshez, aztán ahhoz is, hogy megmaradjon egy egészséges baba..



Én megmondanám, hogy szeretem, de nagyon fáj, hogy hazudott, hogy nem tesz a gyerekvállalásért, zsarolni nem akarom válással, de az én időm is fogy, megmutogatnám a teherbeesési statisztikákat, és közölném, hogy fél évet kap átgondolni a dolgot, mert a gyerek ígéretével mentem bele a házasságba, és kezdek kifutni az időből.


Mellesleg a leírásból nekem úgy tűnik, hogy itt nincs szó szerelemről, ez egy kedvelem és tudatosan elköteleződök kapcsolat a családalapítás miatt, nyugodtan legyél határozottabb és állj ki az érdekeidért, mert így jelenleg át vagy verve.


Ha nem akar gyereket, adja be a válást, de te akkor maradsz a házasságban, ha minden teljesül, aminek az ígéretére igent mondtál.


Én átverve érezném magam, nem értem miért vezetne meg az új férjem, akinek elvileg a világot jelentem és gyereket ígért nekem.


Teljesen jogos a felháborodásod! Vedd elő a statisztikákat és mutogasd neki..Szerintem arra gondol, hogy ő még ráér 45 évesen is..

2019. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
81%

Mert az élet nem azt adja amit szeretnénk😟 Ugyanez volt velem is. Sajnos én 2 évvel idősebb vagyok nálad és már nincs senkim. Én se vertem át senkit, pedig én egyedül is vállaltam volna gyereket. De mindig "szegény fiúk" lelkivilagaval foglalkoztam. Szerettem őket, és nem mondtam le a gyerekről soha, csak tudomásul vettem, ha nem akar, nem lesz, de amíg szeretem nem hagyom el, hisz az dupla veszteség. Na, ennek az lett az eredménye, hogy nekik van, nekem meg nincs, és nagy eséllyel már nem is lesz😥

Ezt soha nem tudom feldolgozni. Neked meg van egy kis időd, így azt tudom tanácsolni, hogyha nem tudod elképzelni az életed gyerek nélkül, akkor ne dobald már el a megmaradt eveidet! Vazold fel neki, azt amit már mások is írtak és a válasz függvényében döntsd el, hogy tőle vagy mástól lesz-e gyereked. A másik lehetőség, ha a házasságod fontosabb, mint a gyerek utáni vágyad, akkor mellette maradsz, és bízol a joszerencsedben, de felkészülsz arra is, hogy nem leszel anya.Csak közben ne felejtsd el, hogy az utóbbi döntés egy ponton túl nem visszafordítható 😟

2019. aug. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
79%

Bocsi,de megosztom az én sztorimat veled.

28 évesen,léptem ki egy 8 éves kapcsolatból épp emiatt.Utána feladtam,pedig vágytam egy gyerekre nagyon. 30 évesen összejöttem egyb ferfival akivel már az elején közöltem,hogy családra vágyom és ha nekik még nincsenek ilyen tervei hagyjuk.Tudjuk nem szeretik a férfiak ha ezzel kezdünk,de már nem érdekelt.

Nem siettettem de másfél év után mondtam neki,ha már ennyit elvettünk úgymond egymás életéből,akkor jöjjön a baba. Örömmel belement,mert szeretett,vágyott is rá. Hamar,már az első alkalommal teherbe estem. 9 hetes voltam mikor rájött,hogy mégsem kéne ez még. Abortuszra kért...meg a nagy büdös lóf @ szt.

6 hetes most a kisfiam,egyedül nevelem és nem bántam meg,hogy így alakult. Később már kétségbe estem volna. Megértelek.Ne hagyd magad,ne rabolja az idödet!!

2019. aug. 20. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!