Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit jelent számotokra az ha...

Mit jelent számotokra az ha egy gyerek kikap mert rossz?

Figyelt kérdés

Illetve manapság mi a divat hogy kap ki egy lány és hogy egy fiú ? ha rosszat csinál

Kort nemet írjatok

saját sztori is jöhet.



2020. jan. 14. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

6 éves a fiúnk, nála a bünti az, ha nincs tablet a játszáshoz x ideig!

Nagyon ritkán kap egy nyakast, de az nagyon nyomós ok miatt, pl kitépi a kezét a kezemből és átfut az úton vagy direktbe csinál veszélyes dolgot többedik rászólás után is.

Egyébként elég szépen rászólni. :)

2020. jan. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

2 évesem van. Neki a legnagyobb “büntetés”, ha elmondom, hogy nagyon mérges vagyok és szomorú amiatt amit tett és most kicsit hagyjon békén mert kell egy kis szünet. Persze 10mp múlva már ott lohol a nyomomban, hogy sajnálja és beszéljük meg.

Illetve következmények vannak. Pl ha séta közben veszèlyes dolgot csinál, először figyelmeztetem, aztán beváltom az ígéretem, ha nem működik együtt. Vagy a boltban ha nem akar nem kell beülnie a bevásárlókocsiba, de mindig megegyezünk, ha elszalad akkor be kell ülni. Általában még egyszer kell emlékeztetni, de manapság már nem kell beültetni.

2020. jan. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%

7 éves a fiam,elsős ! Maradi egy család vagyunk,se tablet,se okos telefon nincs a kezében,tv este van csak fürdés után,alvás előtt max 15perc.

Büntit nálam úgy kap hogy ha csak többedik kérésre ia folytat/nem csinál semmit akkor kilátásba helyezem a büntetést ; azaz nem lesz mese,vagy több házimunkát kap,stb. És ez mivel fiú pont elég is !

Ja,mondjuk a reggeli suliba kelés ami borzasztó nálunk,volt hogy már vizes edénnyel mentem felé hogy azonnal kelljen mert elkésünk avagy jön a zuhany

Lányunk 2 éves lesz,neki a sarokba ültetés a bünti. Pár másodperc után kérem hogy menjen bocsánatot kérni xy-tól,majd jön és puszi ölelés.

2020. jan. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Manapság jobb helyeken ilyen nincs, kikopik a köztudatból a kapni fogsz/kikapsz kifejezés.


Tegnap hallottam egy anyukánál, tudom, hogy ő az otthon kapni fogsz alatt verést értett, esetleg megrángatást..

2020. jan. 15. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!