Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudom, fura kérdés, de egy...

Tudom, fura kérdés, de egy 10-12 éves kisfiú lány fürdőruhában a strandon mennyire lenne észrevehető?

Figyelt kérdés

2020. jan. 23. 00:39
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen csak egy ilyen hogy is mondjam, egy ilyen agymosottabik

fajta kereszténnyel van dolgom, hosszú sztori, és megakarok arról bizonyosodni, hogy nem mondok hülyeséget. Csak, mert szerintem nagyon észrevehető lenne, hogy nem kislány, hanem fiú.

2020. jan. 23. 00:44
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi van?!
2020. jan. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de ez most elég hülye kérdés. Fiam is és lányom is van, a válaszom pedig: NAGYON!!!


Egyébként az ilyenekkel ne foglalkozz, úgysem fogsz tudni hatni rájuk.

2020. jan. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#2 Tudom, tudom... A lényeg, van egy lány, akiről ez az ember azt hiszi, hogy fiú, tehát pontosabban, hogy transz, bizonyos okokból, de ez az ember ez a tudjátok ilyen agymosottabik fajta keresztényekhez tartozik, aztán jön az ilyen isten meg az olyan sátán sztorikkal, stb., próbálom valahogy meggyőzni őt, hogy ő nem fiú, ezért írtam neki, hogy vannak képek, ahol ez a lány a strandon van és fürdőruhát hord és, hogy elég hülyeség lenne, ha egy tizenéves kisfiú lányruhába menne a strandra, mert elég észre vehető lenne, hogy milye van neki lent. De ő nem hiszi el, ő továbbra is biztos benne, hogy fiú azok miatt a bizonyos okok miatt.
2020. jan. 23. 00:59
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Mik azok a bizonyos okok?

Hátha tudok segíteni valahogy, bár mondom az ilyeneket le kell tojni jó magasról, álomvilágban élnek, nem tudod őket felébreszteni.

2020. jan. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Jujj, felsorolni mik az okok?


- szélesebb vállak, mint csipő(igen, ez igaz)

- nagy koponya(ez is igaz)

- egy kis izom(ez is)

- vastagabb szemöldök(szintén)

- lány létére rekedtes, karcosabb, kicsit fiús hang(igen, de közben ott van benne az a lányos hang is, különlegesnek mondanám inkább)

- ádám csutka(na ez nem igaz, az csak a nyelőcsöve, de tudtommal vannak lányok amúgy is, akiknek van)

- vastagabb nyak(igaz)

- hosszú, egyenes, éles állvonal(igaz)

Meg ilyenek.

2020. jan. 23. 01:22
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#6 Hagyjad. Hagyd rá. Ez nem normális. Valami baj van szegény agyával.
2020. jan. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Most meg a levágott "tojásokkal" jön, hát ezt nem hiszem el. Mondom neki, hogy attól még, hogy le vannak vágva a tojásai még ugyanúgy látszik, hogy fiú.

Ezt inkább olvasni kéne, nagyon retardált.


#7 Igen, kezdem úgy érezni, hogy hagynom kéne, de amikor írja a hülyeségeit, akkor nehéz ignorálni és letiltani se tudom, mert ez youtube.

2020. jan. 23. 02:13
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Persze


Főleg, higy sok 12 éves lány már teljesen nő.



Visont ebben az esetben biztosan vinném a lányt hormonsoros kivizsgálásra.. az ennyire férfias 2-odlagos nemi jellegek gyakran utalnak hormongondra.


A hülyéket viszont le kell xarni!!

2020. jan. 23. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az megvan, hogy egy 10-12 éves gyerekről ilyeneket gondoltok?

Ti se vagytok százasok.

2020. jan. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!