Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti megbántátok, hogy gyereket...

Ti megbántátok, hogy gyereket vállaltatok?

Figyelt kérdés

Láttam egy posztot, amiben egy random 5 gyerekes anyuka nyilatkozta, hogy egyetlen tanácsa minden nőnek, hogy ne vállajon gyereket. Bővebben nem volt kifejtve. Alá kommenteltek páran, szintén többgyerekes anyukák, aki bár imádják a gyerekeiket de már megbánták az egészet.

Van itt olyan aki hasonlóan érez, vagy van ilyen ismerőse? Ha igen, akkor miért bántátok/bánták meg?


2020. jan. 27. 17:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%
Nem bantam.
2020. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%
Én nem akartam ugyan, de nem bántam meg. Nehéz az igaz, de nélküle üres lenne az életem. Néha hiányzik a régi gondtalan élet, de ő jobban hiányozna.
2020. jan. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
40%
Senki nem fogja bevallani, hogy megbánta. Még maguknak sem. De bőven elég ha elmész bevásárolni és végignézed, hogy milyen undorral néznek a gyerekeikre a szülők és mennyire kivan a tökük az egésszel. Ahogy viselkednek a gyerekkel, ahogy beszélnek hozzá annyira egyértelmű, hogy a hátuk közepére sem kívánják az egészet.
2020. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
80%
Imádom a kisfiamat és már nem tudnám elképzelni az életem nélküle, de az az élet hiányzik mikor csak melo volt barátok pihenés buli... akkor keltem úgymond mikor akartam nem kellett éjszaka 20szor felkelni ha ittam esetleg részeg voltam nem kaptam szentbeszédet most ha esetleg megiszok 1 sört akkor magyaráznak hogy hát de anyuka vagyok és stb... ha vissza csinálnám akkor későbbre tervezném, de így teljes az életem!
2020. jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
39%
#13 ilyeneket én is látok nap, mint nap. Szinte gyűlölettel néznek a gyerekre + ha kér egy chipset vagy csokit azt meg belevágják a kocsiba, mint egy pszichopata.
2020. jan. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
61%
Az 5 legjobb dolog az életemben a férjem és a lányaim. Sosem bántam meg egyiküket sem. 😊
2020. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
84%
Egy percét sem bántam meg.
2020. jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
77%

Imádom a kisfiam. Persze sokszor nehéz, és sokkal szorosabb a napirend. Hétvégén sincs pihenő. De borzasztó lenne nélküle.

Sajnos én is sokszor látok frusztrált szülőket akik pici dolgokért kiabálnak a gyerekkel. Sajnálom a gyereket is, de a szülőt is. Van akinek nem való egyszerűen. Nálunk most jön a második. :)

2020. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
76%

#13 azért abból h egy sz.r nap, még elkell menni vásárolni is, mindezt a gyerekkel...

Még nem szűrném le azt h utálja a gyerekét, és megbábta h gyereket vállalt.

Kiragadni egy pillanatot az ember életéből és az alapján ítélkezik, nagyon elhamarkodott dolog.


Gyereket/gyerekeket nevelni nehéz dolog.

De egyáltalán nem bántam meg a gyermekvállalást.

2020. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
43%
#19 Bárcsak egyedül vásárlásnál lenne ilyen. De sajnos mindenhol ez van. Egyszer feltűnt, hogy volt körülöttem egy csomó szülő és mindegyik fel akart robbanni, a gyerekkel undorító módon beszélt. És azóta (sajnos) mindig figyelem azokat akik gyerekkel vannak. Teljesen mindegy milyen élethelyzet, lehet az egy nyugodt közös kirándulás is. Alig látok olyan szülőt akinek ne ülne ki az őszinte gyűlölet az arcára ha a gyerek csak mozdul egyet vagy mond valamit. Nevelni abszolút nem tudnak, nincsen megbeszélés vagy elmagyarázás vagy kérés. Már kb 1 éve figyelem ezt, kettő, azaz kettő ellenpéldát láttam.
2020. jan. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!