Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, jártok szoliba?...

Anyukák, jártok szoliba? Egyáltalán mennyire számít igényesnek/igénytelennek, ha vki nem jár?

Figyelt kérdés
Vagy a szolárium = pénzen vett bőrrák?
2020. febr. 3. 10:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem járok pedig sokat foglalkozok a külsőmmel, de a szolárium csak öregít a bőrön azon kívül hogy sok kockázata is van, én meg 28 évesen nem akarok 35-nek kinézni.
2020. febr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%

Én járok, bár nem rendszeresen, kB 2 hetente egyszer. Nem a barnaság miatt, hanem mert szeretek ott feküdni pár percet, megy a zene és nagyon jó illat van. Mint egy instant terápia. Megfelelő szolárium és hidratálás mellett nem öregíti a bőrt, legalábbis én úgy veszem észre nem nézek ki többnek a koromnál, de lehet ha gyakrabban járnék jobban meglátszana.

Egyébként én sem vagyok barna, inkább csak pici barna tónusa van a bőrömnek, de amúgy szerintem nem igénytelen az akinek fehér a bőre, sőt kifejezetten szépnek tartom a fehér bőrt, pl Ázsiában is ez a divat 🙂


Az igénytelenséget én az ápolatlan hajjal, bőrrel és fogazattal, párosítanám.

2020. febr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem


Szerintem az igényesség/ igénytelenség nem itt kezdődik...


Nem tudok barnább lenni szolival sem, semmi értelme

Plusz jól áll a fehér is nekem

2020. febr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem járok és azelőtt sem jártam, hogy anya lettem. Nem ettől kezdődik az igényesség. Amúgy ha vki néha-néha eljár, avval nincs baj, csak ha vki túlzásba viszi, attól függetlenül, hogy édesanya vagy nem.
2020. febr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
16%
Terhesség elott heti 1-2 alkalommal jartam. Miota megszultem meg ugye a terhesseg alatt se mentem. Mostmar nemsoka tervezek menni, mar csak azert is mert nekem mikor striaim voltak (par darab a fogyastol) olyan szepen eltuntette, vagyis kifeheritette. Mivel rengeteget hiztam terhessegem alatt ezert ujra szeretnek jarni hogy eltunjon ez a sok stria.
2020. febr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
85%

Nem. Régen jártam, nyaranta sokat napoztam. Pár éve nem szolizok és a napozast is vissza fogtam. Sok anyajegy jött ki, rákkeltő, öregíti a bőrt.

Nem leszek se szebb se okosabb a szolitól.

2020. febr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
85%

Nem attól lesz valaki igénytelen, hogy nem jár szoliba.

Van egy ismim, szerintem 10 eve tuti jár szoliba, egyidősek vagyunk, mégis idősebbnek tűnik nálam.

Én soha nem voltam, amúgy semmi értelmét nem látom, unalmas x percig várni a csodát. Mégsem vagyok igénytelen, sokat adok a külsőmre. Én még szeretem is, hogy fehér a bőröm...

2020. febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem járok, életemben talán háromszor voltam, nekem nem jön be. De én napozni sem szeretek, meg úgy egyáltalán, lebarunlni sem. Nekem tetszik, hogy világos bőröm van.
2020. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
86%
Itt Dubaiban felfoghatatlan vagyonnal rendelkező férfiak feleségei arra költenek brutális összegeket, hogy egy picit fehérebbnek tűnjenek és agyonrajonganak, ha neked természetesen tejkrém bőröd van. Nagyon nem az igénytelen réteg... :D
2020. febr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért járnék? Fehér bőrű európai nő vagyok és büszke rá.
2020. febr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!