Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyanok válaszát várom, akik...

Olyanok válaszát várom, akik két kicsi gyerekük van, mentek nyaralni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 12:39
 1/6 A kérdező kommentje:
akik=akiknek
2010. júl. 23. 12:39
 2/6 anonim ***** válasza:
21 hós a fiam, sosem megyünk sehova, ugyhogy aug vègén kocsival utazunk Olaszorszagba egy hétre. Wellnesshotelben dolgoztam, rengeteg kisebb baba is nyaralt ott trljes nyugalomban. Akkor még nem értettem hogy lehet kicsi babát nyaralni vinni, hogy nem féltik,stb...semmi bajuk sem lett:) most megyünk mi is, mert meggajdulok!
2010. júl. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Két gyerekkel tuti nem egyszerű, de meg fogod oldani:)
2010. júl. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Három kicsi van (legnagyobb 4 éves), természetesen megyünk, minden évben megyünk. Fél évesen ment mindegyik első alkalommal nyaralni (mind téli baba).
2010. júl. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 éves ikreink vannak. Pár napra mi is megyünk nyaralni, mindannyiunknak szüksége van a változatosságra és egy kis kikapcsolódásra. ;)
2010. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a téma engem is érdekel. Külföldre mentek? Ha igen merre pontosan?
2010. júl. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!