Hogy mondjam el? ☺️

Figyelt kérdés

Ki és milyen módon közölte a párjával majd később a családdal hogy kisbaba lesz? Mennyi idő után? Kreatív megoldást szeretnék majd

Természetesen még várom mit mond a doki de a tesztek pozitívak és a Clearblue szerint +2-3 ami elvileg 4-5 hétnek felel meg 🙂 a doki jövő héten esedékes.


2020. febr. 19. 12:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Remegő kézzel adtam oda a tesztet a páromnak, hogy nézd...:)

Megható pillanat volt, majdnem 3 év várakozás után.


Egyszer olvastam viszont egy nagyon kreativ családi bejelentést. Pont családi esemény volt, és összeültek egy családi képre. A fotóst beavatták, aki a következőt mondta:


"1...2....3...Katika terhes!"


Nagyon vicces fotó lett, és örök emlék, ahogy meglepődtek :)

2020. febr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az elsonel december 24-en teszteltem pozitivat. Ferjem is itthon volt, igy ketten izgultuk vegig az eredmenyt. Sajnos o nem maradt velunk, december 31-en este elveteltem. Kov honapban, ereztem, hogy ujra terhes vagyok, de nagyon feltem a csalodottsagtol, igy csak suttyonban teszteltem egyet, ami nagyon eros pozitiv lett. Vegul azt talaltam ki, hogy meglepeteskent kozlom. Vettem egy babakocsi kinezetu ezust medalt es elrejtettem egy kindertojasba. Ovatosan kettevalasztottam, kiszedtem a jatekot es azt beletettem. Ferjemmel nehezen de este megetettem a kidertojast, majd nezi a medalt, hogy jeee, mar ilyet is beletesznek. En annyira nevettem, mondom nezze meg jobban, biztos jateknak tunik neki, mondja igen, majd felretette. Hat majd fel oraba telt, mire leesettneki, hogy terhes vagyok. Mondjuk utana bevalta, hogy gondolt ra, csak az elozmenyek miatt, nem mert rakerdezni. Azota 4 eves a nagyfiu. A medalt a fiam 1 eves szulinapjaig hordta.
2020. febr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!