Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák mikor szoktatok...

Anyukák mikor szoktatok vissza a dohányzásra? Szülés után egyből vagy csak szopcsi után? Hogyan bírtátok?

Figyelt kérdés

2020. febr. 23. 14:41
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%
Baratnőm kozben szokott vissza egy egy szalra.szerintem annyira nem gaz amúgy 1 szál cigi szoptatás alatt
2020. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. febr. 23. 19:05
 13/31 anonim ***** válasza:
58%
Kilenc hónapig szoptattam, másfél éves volt, mikor visszaszoktam. Most a másodikat szoptatom. Jó lenne nem visszaszokni, de nem sok esély van rá.
2020. febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer már sikerült letenned, mi a fenéért akarsz visszaszokni?
2020. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
65%

Rohadt nagy stressz ért (kigyulladt a házam melléképülete, amibe költöztünk volna, elégett vagy szottyra ázott az összes tüzelő), mikor négy hónapos volt a nagylány, és egyik napról a másikra elment a tejem.

Rá pár napra, miközben főztem ki a cumisüvegeket, ittam egy kávét, kattogott az agyam, és azt vettem észre, hogy nyomom el az elszívott cigit.

Másodjára mikor két éves volt a kislányom, és egyszerre tudtam meg azt, hogy a férjemnek van egy 17éves szeretője, aki terhes (ez utóbbi nem volt igaz, de akkor ezt nem tudtam)

Egyértelmű bizonyítékokat küldött a lány, a (már ex)férjem éjjeles volt, én meg ültem a konyhán és egymás után szívtam a cigiket egész éjjel.

Mindkétszer megbántam, mert a terhességnél és szoptatásnál még nem találtam jobb motiváló erőt a leszokáshoz.

2020. febr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
59%
Nem szoktam vissza, már a szagától is rosszul vagyok. Hála az égnek. De nem is akartam visszaszokni, ha már több mint két évig (terhesség +szoptatás ) bírtam. Kell a francnak büdös voltam. Fujj
2020. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

15-ös sajnálom ami veled történt és köszönöm, hogy megosztottad.


16-os jó lenne ha én is megundorodnék tőle, de valamiért még ezt nem érzem. Szeretnénk még több babát, terhesség alatt is könnyű volt nem cigizni, hiszen tudtam hogy a pocakomban van az én kisfiam, akinek a legjobbat akartam. Mindig ez kattogott a fejemben, amikor láttam, hogy valaki cigizik. Semmi pénzért nem gyújtottam volna rá.

2020. febr. 23. 21:14
 18/31 anonim ***** válasza:
53%
Érdekes, hogy amikor már kint van, akkor miért nem akarod neki a legjobbat, hogy ne egy olyan családban nőjön fel, ahol anya dohányzik?
2020. febr. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Akkor is erre törekszem, ezert nem dohányzok szoptatás alatt. Egyelőre most úgy érzem, hogy vissza fogok szokni, de persze ez változhat.
2020. febr. 24. 02:00
 20/31 A kérdező kommentje:
Szerintem attól hogy egy anya dohányzik, nem lesz kevesebb és nem lesz rossz anya.. aki nem cigizik , úgy is máshogy látja. Ha nem a gyerekre fújja a füstöt, meg nem 2 percenként megy cigizni, szerintem attól nem lesz olyan,aki ne akarna jót a gyerekének, hiszen az élet megy tovább, nem kell mindenről lemondani..
2020. febr. 24. 02:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!