Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha striára hajlamos vagyok,...

Ha striára hajlamos vagyok, elkerülhetetlen, hogy szétszakadjon a hasamon a bőr?

Figyelt kérdés

Körte alkat vagyok, volt időszakom, mikor híztam 10 kilót, aztán fogytam 15-öt, aztán megint, hirtelen is nőttem kamaszként.

Sajnos szana-széjjel van szakadva a bőröm a belső combjaimon, egészen fel a hüvelyemig, és a fenekemen, csípőmön is kicsit, de még a hátamon is, és a melleimen is, pedig azok olyanok, mint egy 10 éves kislánynak.

Most lépek a 36. hétbe, és minden nap rettegek. Így is gyűlölöm a bőrömet. Alig híztam, eddig nincsenek striák a hasamon, de azt olvastam, hogy utolsó hetekben reped majd szét a bőr. Anyámnak is nagyon csúnya lett a hasa.



2020. márc. 1. 20:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Idő előtt megszültem császárral, nem lettem csíkos.
2020. márc. 14. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!