Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy gondolják az emberek,...

Hogy gondolják az emberek, hogy pár éves gyerekkel este 9 körül még a városban vannak?

Figyelt kérdés

Ezek az emberek nincsenek tisztában egy kisgyerek alvási igényeivel, vagy csak simán leszarják?

És csodálkoznak, hogy szerencsétlen bőg és nyávog? Eszükbe sem jut, hogy vajon miért?


2020. márc. 9. 21:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Valahogy nem érdekel más családi élete, elég a magamé.
2020. márc. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeri alkalommal még belefér, lehet hogy olyan dolguk akadt, ami elhúzódott.
2020. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Elfogadom 1es véleményét csak akkor minek ír ide? Soha nem értem meg.Lehet hogy csak egyszeri eset. Egyszer már mi is áldoztuk be a kicsi alvását egy kis élményért. Néha-néha kibírják.
2020. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Esetleg nem gondoltál arra, hogy ott pl 10-kor fekszenek a gyerekek és 10-kor is kelnek? Ha meg nem járnak oviba, simán lehet.

Amúgy en sem ertem, mit törődsz vele. Nyáron minden bizonnyal elég sok családdal megesik az ilyesmi.

2020. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
3%
Kèrdezőnek igaza van!nincs keresnivalója olyankor az utcàn!úgy sose tanul rendet!a struktùra az fontos!
2020. márc. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Mi az, hogy nincs keresnivalója az utcán? Van egy törvény róla? Vagy a saját véleményed közölted arról, hogy ki és mikor használhatja a közterületet?
2020. márc. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Ez mindenkinek a saját dolga. Téged miert zavar?

Lehet dolguk volt és sokáig tartott.

2020. márc. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Lányom lassan másfél éves lesz. Lassan fél éve már, hogy 10 előtt képtelenség lefektetni aludni. Nem azért, mert nem próbáltam, 2 hónap keserves sírás-rívás után adtam fel, addig szépen be tudtam vinni 8kor. De akkoriban korán is kelt, most meg tovább alszik. Nekünk így is jó, legalább többet lehet az apjával is, miután hazáér a melóból. Nem szoktunk kint lenni vele 8 után az utcán, de ha kint lennénk, az téged mit zavar? Sok gyerek pl nagyon könnyen elalszik, ha zötyög a babakocsiban a friss levegőn. Lehet, hogy akit látsz, az épp altatni próbálja a gyereket.
2020. márc. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Soha nem tudhatjuk miért voltak kint,megeshet patikában, v.ügyeleten voltak orvosnál. Persze más, ha napi szinten 9-kor vannak kint. Nyáron velünk is megesett, hogy fél 8-kor indultunk haza a strandról:)
2020. márc. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Úristen. Törődj magaddal. A másfél évesemmel 9re értünk haza a Tescobol. És? 23 előtt úgyse alszik SOHA! Nyugi, reggel 10ig nyomja az ágyat! Kiegyensúlyozott gyerek. Nem fog belehalni senki se ha néha van ilyen. Mi se napi szinten jarunk nagybevasarolni, de sajna most csak így tudtuk megoldani. Maskor majd vigyázz rá te addig, köszi. Bar akkor se aludna elobb :)
2020. márc. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!