Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek változott a személyes...

Nektek változott a személyes higiéniátok baba megszületése után vagy ugyanolyan ápoltak maradtatok? (Fog/hajmosás, fürdés, smink stb)

Figyelt kérdés
2020. márc. 13. 12:09
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Akkor csak én vagyok ilyen béna.
2020. márc. 13. 14:18
 12/26 anonim ***** válasza:
80%

Én hajat mostam a kórházban. Le lehet pontozni....

A szobatársam pedig kisminkelte magát mikor hazamentek a kórházból...

2020. márc. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
A kórházban én is hajat mostam,mert 5 napig voltunk bent és szörnyen nézett ki a hajam. Addig az apukájával volt a baba. De itthon más a helyzet azóta. :(
2020. márc. 13. 14:22
 14/26 anonim ***** válasza:
88%

Parfümről szoktam le

Plusz gyerek előtt gyakrabban volt leeresztett hajam


Minden más ugyanolya

Itthon is van nude sminkem..

2020. márc. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
69%

Nem vagy béna, csak lehet, hogy neked is nehezebb babát dobott a gép. Nekem is anno. Bizony minden ritkult, a smink teljesen elmaradt és full lepusztultam. Amikor enni sem nagyon tudtam tőle, akkor talán nem csoda...

A saját káromon tanulva annyit tudok javasolni, hogy ha megoldható, a hajmosást és persze a fogmosást akkor is oldd meg, ha a gyerek ordít, később tombol. A fogászati kezelések nagyon drágák és fájdalmasak. A haj pedig nem öntisztuló, akármennyire is terjesztik ezt mostanában, helyette lesz belőle zsíros korpa (fertőzés), aminek egy lehetséges következménye a hajhullás. Én régebben a fodrásznál mindig kértem ritkítást is, mert nagyon, túlságosan sűrű volt a hajam. Hát ma már inkább hajbeültetésre volna szükségem... Amit a zsíros korpa kinyír, annak már annyi, nem fog új hajszál kinőni.

2020. márc. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Maradt minden ugyanúgy.
2020. márc. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, kérdező, nem te vagy az egyetlen ;) Csak cink kiírni, hogy 2 napig nem zuhanyozott (nemhogy smink meg műköröm meg kozmetikus) , mert mikor elaludt a baba, az anyuka is kidőlt inkább...

Idővel helyreáll minden, csak ezzel tudlak biztatni.

2020. márc. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató
2020. márc. 13. 15:12
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

1. Babánál nehezebb volt

Most 1,5 évesem és 2 hetesem van

Meg tudom oldani


A pici eszik alszik baba

A “nagy”

Segít

Addig ő is ecsetezij míg sminkelek


Hajmosás éjjel megy


Amugy én akórházban is tettem enyhe sminket, mostam hajat

De csak hetente 1-szer kell

Baromi száraz

Nekem ez olyan, mint a fogmosás..mármint a smink.. rutin 3 perc


De

Most beteg s nagy

Van 2 kezem

Mindegyikben 1 gyerek...

Sminkem van

De ebédet rendelnem kellett, mert addigra mindenki kidőlt..,

2020. márc. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Horaires ***** válasza:
80%
Nálam van ami romlott van ami javult... hajmosás lecsökkent 4-5 napontáról kb heti 1re. Be szoktam fonni az utolsó napokon, úgy még elmegy. Fogmosás van, hogy kimarad, de kb ugyanúgy mint előtte. Tusolás ugyanolyan gyakran maradt, de hárompercesekre csökkentve. Smink nálam kimerül a rúzsban, az is csak mikor kedvem van hozzá. Ami javult, hogy kb a ruháim háromnegyedétől megszabadultam, s vettem pár szép új cuccot, meg gyakrabban használok parfümöt. De nem azért öltözök szépen, mert jól érzem magam, hanem azért, hogy hátha attól jobban érzem magam. Nem tartom magam igénytelennek, próbálom nem elhagyni magam teljesen, de azért lehetne sokkal jobb a helyzet.
2020. márc. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!