Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek változott a személyes...

Nektek változott a személyes higiéniátok baba megszületése után vagy ugyanolyan ápoltak maradtatok? (Fog/hajmosás, fürdés, smink stb)

Figyelt kérdés
2020. márc. 13. 12:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
46%
Egyedül nevelem a kisfiam és max annyiban változtam,hogy hajat nem 2 naponta mosok hanem 4.Sminkelek ha megyünk valahova,körmömet 3 hetente újra géllakkozom,nem vagyok ápolatlanabb egyáltalán. Aki az,az ne fogja az időhiányra. Igaz van,hogy nem tudom pl egyből megcsinálni a 10 körmöm vagy nem tudok egyből hajat vasalni,de meg lesz oldva
2020. márc. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
80%
Első gyereknél zombi voltam, nem aludt fél éves koráig éjszaka, max a mellkasunkon. Ha leraktuk felkelt. Volt, hogy egész nap pizsiben voltam, azt váltogattam, reggel, este tiszta. Második gyerek egy álom. Hetente többször mosok hajat (sajnos bőrbetegségem van, ami csak a fejbőrömet érinti, hámlik a fejbőröm), smink csak pár perc (BB krém, alapozó, spirál), öltözködni itthon leggings+tunika, ha elmegyek szoknya+felső, egybe ruha. Nem hordok nadrágot, télen vastag harisnyával ruha. 2 hónapja szültem, még van rajtam 5 kiló plusz. Fogmosás, zuhanyzás az alap. A hajamat mosás után vasalom, egyébként göndör és rengeteg van. Annyiban változott a dolog, hogy mióta gyerekeim vannak ritkán fürdök, sajnálom az időt, korábban 1 órat is simán a vízben feküdtem, zuhanyozni szoktam. Körmöshöz, kozmetikushoz 3 hetente járok. A szemöldökömet gyantáztatom és a bajuszt, festetem a szempillám. Fodrászhoz 2 havonta megyek, vágatok a végéből, ritkíttatom és olyankor szépenegcsináltatom (fonás, konty, vasalás). Egyébként 2 gyerek után is úgy gondolom, hogy a régi énemhez képest jobban nézek ki. Tini koromban nem voltak ilyen jó hajvasalók és pénzem se volt jó minőségű ruhàkra. 26 N
2020. márc. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
7 hetes a kislányom. Annyi változott, hogy nem járok körmöshöz (jelenleg főleg a bacik miatt) és nem sminkelek minden nap, illetve nem használok parfümöt. Alap higiénia, ápoltság megvan. Annyi, hogy szeretnék több csinibb rucit itthonra is de nagyon nehéz jó, nem túl drága szoptatós cuccokat kifogni.
2020. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb ugyanaz. Eddig sem sminkeltem ha itthon voltam. Hajat, fogat ugyanúgy mosok, mint eddig. Fürödni is ugyanúgy fürdők. Ezt a részét a kérdésnek nem is ertem. Ha megyünk valahova akkor ugyanazt a sminket teszem fel mint korábban.

Annyi változott hogy pl ma egész nap köntösben nyomom. Mivel rossz idő volt, nem mentünk ki, nem is jutottam el odáig, hogy nagy szükségét érezzem feloltozni. De ugyanúgy megfesulkodtem. Stb.

2020. márc. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja a gellakott most en is hanyagolom. Most sima koromlakott használok mert teljesen lereszelem a körmeimet minden heten. Biztos en vagyok a béna, de nem tudtam hosszabb körmokkel pelenkazni.
2020. márc. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Utolsó, én se! :)) A popsi krém akkor mindig a körmöm alá megy és egyébként is zavar! Úgyhogy én is előszedtem a hagyományos lakkjaimat.
2020. márc. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!