Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák, anyukák akik otthon...

Kismamák, anyukák akik otthon vagytok, ti nem féltek, hogy a munkába járó férjetek hozza haza a koronavírust?

Figyelt kérdés
Én napok óta ezen kattogok. Full elővigyázatoa vagyok,de cseszhetjük ha ő meg haza hozza.
2020. márc. 20. 20:41
1 2
 11/14 anonim válasza:
0%
Szent ég, örüljetek inkább, hogy valaki hazaviszi nektek a lóvét... Már az is baj, ha valaki dolgozik?? :DD
2020. márc. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#11 😂😂😂

Több a tp-m mint a férjem fizuja 😉

A nők többsége már nem eltartott/kitartott 😉

2020. márc. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mindenképpen nagyobb gond lenne, ha semennyi pénzt se hozna haza. Azontúl a fiatalokra, csecsemőkre, kismamákra nem veszélyes a vírus. Ha elkapnátok, akkor meg megtörténnének a szükséges óvintézkedések. De erre jelen pillanatban ugyanannyi esély van, mint amennyi nincs, hogy elkapjátok. Vigyázzatok magatokra, de egyelőre nincs ok a pánikra.
2020. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nem csak azért tartom a férjem,hogy hazalapátolja a pénzt,hanem mert szeretem és féltem. Ahogy magamat és a gyerekeket is.

De hát ki mit hozott otthonról ugye...

2020. márc. 22. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!