Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnél már babát, de még...

Szeretnél már babát, de még nem lehet?

Figyelt kérdés

Van itt olyan közületek, aki szeretne már babát de nem lehet még,(pl anyagiak miatt) és szívesen beszélgetne erről? Nem igazán tudok erről senkivel beszélni a páromon kívül, őt pedig nem akarom minden nap ezzel bombázni. Ha valaki úgy érzi, szívesen beszélgetne erről, akkor írjon egy privát üzenetet.

Egy huszonéves lány



2020. márc. 26. 12:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
Most majd lejjebb mennek az ingatlan árak , igaz munkád sem lesz.
2020. márc. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Én is bízom benne, hogy lejjebb mennek az ingatlanárak, de abban is, hogy lesz munkahely..
2020. márc. 26. 13:00
 3/22 anonim ***** válasza:
50%

Jött volna a baba. Pozitív lett a tesztem. Másnap létszám leépítés volt a cégnél. 2 hónapig nem találtam munkát. Jött az abortusz.

3. hónapban elköltöztem Veszprémből, mert ott lehetetlen volt olyan állást fizetni, amiből az albi ára kijön.


Napi 100 ab van ma is. Ebből 80 anyagiak miatt.

2020. márc. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
42%
Akkor ne aggódj. De ha teherbe esel, akkor pénz ide, pénz oda, a gyerek már meglesz, lesz valahogy akkor is.
2020. márc. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%

Miért menne leljebb az ingatlan ára?

CSOK és babaváró ugya úgy benne van az árban.

2020. márc. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
46%
Miről szeretnél beszélni?
2020. márc. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
32%
Valsag van/lesz. Mindenképp lejjebb mennek az ingatlan árak. Nem tudni mennyivel. Nem most erezzuk meg hanem kb1 ev mulva. Mi most ezert alltunk le a babaprojecttel, mert (bar van mih3z nyulnunk) de ki tudja mi lesz a virus lecsengese utan...
2020. márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
51%
Mi már rég belevágtunk volna, de csak pár hónapja dolgozom az új munkahelyemen. Szeretném még kicsit "bedolgozni" magam, de csak amennyi szükséges. Anyagilag minden adott.
2020. márc. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%
Most határoztuk el, hogy jöhetne, mert valószínüleg nem megy majd könnyen. Jött a vírus, minden bizonytalan. Így tovább várunk
2020. márc. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
A vírus most nekem is mégegy ellenérv lett. Ezzel most tényleg úgy vagyok, hogy igen, meg kell várnom, amíg lecseng, de ugye ez megint egy nagy bizonytalanság. Vajon mikor cseng le, addigra milyen állapotok lesznek az egészségügyben is. Persze nem kell, hogy minden tökéletes legyen, de azért..
2020. márc. 26. 13:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!