Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnél már babát, de még...

Szeretnél már babát, de még nem lehet?

Figyelt kérdés

Van itt olyan közületek, aki szeretne már babát de nem lehet még,(pl anyagiak miatt) és szívesen beszélgetne erről? Nem igazán tudok erről senkivel beszélni a páromon kívül, őt pedig nem akarom minden nap ezzel bombázni. Ha valaki úgy érzi, szívesen beszélgetne erről, akkor írjon egy privát üzenetet.

Egy huszonéves lány



2020. márc. 26. 12:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
33%

Szia! Én is ebben a helyzetben voltam. Írtam is ki róla kérdést.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..


Sajnos nálunk még mindig nincs baba, pedig a körülmények rendeződtek, most viszont egészségügyi okok akadályozzák. Pont, amitől tartottam. :(

Hány éves vagy kérdező?

2020. márc. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
74%
Én is nagyon szeretnék már babát, 2 éve vagyunk együtt a párommal, a korban is benne vagyunk, de úgy beszéltük, h még mindkettőnknek kb 2 évre van szüksége. Neki lelkileg lenne korai, nekem anyagilag kell egy kicsit felfejlődnöm, mert úgy akarok gyereket vállalni ha egyszer elhatározom magam rá, hogy egyedülálló anyaként is megálljam a helyem, ha valami nemvárt esemény jönne közbe.
2020. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
#11es válaszoló, sajnálom hogy még nem jött össze a babó! Írtam üzenetet neked.
2020. márc. 27. 18:06
 14/22 anonim ***** válasza:
68%

Igen màr szeretnèk nagyon.

De jelenleg nincs fix munkahelyem ill. Van màr egy megvàsàrolt lakàsunk( emeletes)

Pàrom azt szeretnè hogy először legyen fix àllàsom, legyen ebből adòdòan egy felèpitett hàzunk ès azutàn jöhet a baba.

Ő is szeretne nagyon babàt ès èn is.

De aztmondta jobb lesz ùgy nekünk is ès a babònak is ha majd kertes hàzba születik ès van munkàm, ès ezt ènis ìgy làtom.

L25 pàrom 28.

Hàny èves vagy?

2020. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Sjsjyj válasza:
25%
Szeretnék már de még fiatal vagyok hozzá.Meg én is éretlen vagykk stb.. 🤷‍♀️😅17/L
2020. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%

Kedves 17 éves: Egy baba nem egy kiskutya, amit, ha megunsz, kiraksz az utcára.


Kell hozzá egzisztencia és 20 évig foglalkozni kell vele, etetni, pénzelni, szállást biztosítani, taníttatni, orvoshoz vinni.


Készen állsz erre? Vagy csak romantikából és propaganda miatt gondolsz arra, hogy "jaj gyereket akarok, mert az olyan jó", miközben a szülők 70%a bánja, hogy gyereke van, és úgy bánik vele Magyarországon, mint egy ronggyal.

2020. márc. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
16os, te tudsz mondatot ertelmezni? Azt irta szeretne, NEM AZT, h jovoheten babat gyart!! Miert kell egybol neki esni a masiknak? En is szerettem volna mar 15 evesen, alig vartam,hogy belepjek abba a korba, hogy lehessen, aztan 28 evesen jott az elso. Nem alltam neki tinikorban :D
2020. márc. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
# 17-es válaszoló! Valóban 70% bánka, hogy gyermeke született? Tudsz erről egy tudományos statisztikai elemzést küldeni? Neked van gyermeked? Vajon miért bánják meg a szülők, hogy gyermekük lett?
2020. márc. 30. 12:41
 19/22 A kérdező kommentje:
Bocsi, 16-os válaszolónak szántam az utolsó kérdést. *bánja
2020. márc. 30. 12:42
 20/22 anonim válasza:
24 N vagyok, irhatsz nyugodtan. :)
2020. ápr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!