Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy bírod energiával hogy...

Hogy bírod energiával hogy anya is vagy neveled a gyerekeket, mosol főzöl mosogatsz rendet raksz a gyerekek után. Stb?

Figyelt kérdés
Én néha már elfáradok, nem is testileg hanem lelkileg benne.
2020. ápr. 6. 17:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Én is dolgozok, most a járvány miatt nem épp.

Párom is dolgozik 2 naponta. De akkor reggeltől estig. Valahogy így alakult nem tudom hogy mindig én mosok takarítok. Persze ha itthon van könnyebb mert megfőz meg játszik ő is a gyerekekkel. A nagyobb fiam 3 éves, nem igazán játszik egyedül, tudna de nem játszik csak velem. A kisebb 21 hónapos, ő aránylag elvan egyedül is egy darabig.

2020. ápr. 6. 20:11
 12/14 anonim ***** válasza:
Én most 2 gyerekkel vagyok itthon, 8 és 1 évessel. Baromi nehéz. Nem is testileg, de agyilag teljesen nulla vagyok a nap végére. A kicsi a "hisztis" korszakát éli, mindenért sír, semmi nem jó, de emellett tanulunk a naggyal, nem kevés a lecke napi szinten. Közbe főzök, mosok, csinálom (csinálnám) a napi teendőket is. Nem egyszerű.
2020. ápr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jól.
2020. ápr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én bevonom a gyereket is, segít főzni, hajtogatni, teregetni (bár ez nem olyan tökéletes :D ) , porttörölni.

Én nem rakok ő helyette rendet, ha játszott megkérem és elpakol!

Aztán amíg mondjuk fő az étel és nem kell ott álljak mellette, akkor picit játszok, foglalkozok a gyerekkel. Meg nyilván van apa is, így szépen mindenki kiveszi a részét mindenből.

2020. ápr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!