Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elmennétek 8 héttel a...

Ti elmennétek 8 héttel a szülés előtt születésnap-névnapi összejövetelre, csak mert ez a szokás a családban? (mindenkiét meg kell ünnepelni)

Figyelt kérdés

Hétvégén lenne egy 15-20 fős családi összejövetel, húsvéttal egybekötve. Én baromira nem ragaszkodnék hozzá, de a család igen. Mert hogy én túl lihegem ezt a koronavírust. Van egy 3 évesem is. A buliban gyerekek és felnőttek is lesznek. Szabadtéri, de enni meg beszélgetni nem méterekre fogunk egymástól. Legalább 10 ember aki különböző helyen dolgozik. (körmös, fodrász, hivatal, posta, kamionos, gyárban melós,)

Én igazából félek hogy így pont szülés előtt lesz vmi gond, és felelőtlenség ilyenkor bulit csapni, csak mert egyesek nem bírnak a fenekükön ülni.

Szerintetek mit tegyek egy ilyen helyzetben?


2020. ápr. 6. 22:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha ferjed elmegy akkor kb mindegy. Ő mit mond?
2020. ápr. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sértődés lesz, de nem fogsz meghal i.
2020. ápr. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Hogy nem megyünk. Csak tényleg nem értem mások mit gondolnak, mikor bele kezdenek egy ilyenbe. Nekem és a férjemnek is pár hét múlva lesz a születésnapunk, senkit se várunk, fogadunk, nem lesz buli.

A szülés után is igy lesz, hogy esetleg a nagyszülők ablakon keresztül megnézhetik a picit, de senki se fogja felvenni. Addigra pont tetőzni fog a járvány, sajnos.

2020. ápr. 7. 08:28
 24/28 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2020. ápr. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
86%
Nem mennék. Szombaton lesz a nagyfiam szülinapjay játszóházas partit terveztünk januárban, de elhalasztottuk, amíg ez a helyzet van. 6 évesen megérti, hogy nem bulizunk, nem járunk tömegbe, mert bárki fertőzhet. Itt meg felőttekről beszélgetünk... Biztos szeretnének benyalni egy jó kis tüdőgyuszit, de én inkább elkerülném.
2020. ápr. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Most fog berobbanni a járvány. Pont az ilyenek miatt, mint a te rokonaid.

Semmiképp nem mennék.

14hkm

2020. ápr. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem es aki elmegy, azzal nem is talalkoznek kovetkezo hetekben, ferjet pedig megkernem h ne menjen.
2020. ápr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de nem normálisak. Szépen el lett mondva, szájbarágósan és nagyon sokszor, hogy akik nem egy háztartásban élnek, NE csoportosuljanak. Dolgozni, orvoshoz, sétálni, vásárolni szabad menni, máshová nem. Ezen mit nem értenek meg?

Nálunk is lenne mit megünnepelni, áprilisban húsvét, nagyobbik fiam névnapja, férjem névnapja, anyukám szülinapja, apukám névnapja, én szülinapom. És? Egyértelmű, hogy nem fogunk bulit tartani, mindenki marad a fenekén a saját otthonában, ezeket nálunk az én családom is, és a férjemé is felfogják. Nagyon szomorú, hogy most baromi sokan fognak elkezdeni mászkálni, mert há' húsvét van, nehogymá' ne lehessen elmenni a rokonokhoz. Nem mezei infulenza időszak van, amikor tanács, hogy ne menj tömegbe, hanem konkrétan rendelet van róla, mert világjárvány van.

2020. ápr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!