Ez most komoly?

Figyelt kérdés
Nem annyira kérdés,inkább csak kiírom magamból a mérgemet.Másfél hónapos a kisfiam, a vírus miatt senki nem jött és nemnis fog jönni látogatóba.2 tesóm van, lehet én vagyok hisztérika, de tisztára felidegesítettek.Az egyikőjük pelenkatortát csináltatott, de meg sem kérdezett milyen méret,milyen márka, természetesen a márka sem jó (még ráadtam volna), de a nagyobb gond,hogy kicsi a pelus.A másik tesóm telefonált, hogy vett egy plédet meg 56-os rugdalózót,ugyanaz a pléd már megvan (kb 3 hónapja vettem,mutattam is nekik, na mindegy) a rugi meg már kicsi,hiszen 55 centivel született a gyerkőc...Saját testvéreim,hogy nincs annyi eszük,hogy felhívjanak,hogy mire van szükség (nem idegen vagyok, meg barát, vagy távoli rokon),vagy legalabb méret felől érdeklődhettek volna.Pedig több mindent is emlitettem,hogy mit szeretnénk, mire van szükség ha esetleg vásárolni akarnak, de ezek szerint vagy nem érdekelte öket,vagy én nem tudom.Azért meg hogy csak vegyenek valamit mert kell,meg illik azért nem kellett volna.Sőt ha megkérdeztek volna,akkor azt is mondtam volna hogy hagyják, ne vegyenek most semmit,majd ha szeretnék megajándékozni a gyereket, megtehetik akkor is ha vége van ennek a mizériának és eljönnek látogatóba.

2020. ápr. 9. 13:53
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem használod. Elteszed emlékbe/elajandekozod/eladod/kidobod.
2020. ápr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte akarsz lenni a családoddal? Ez nagyon helyes! Akkor ugye megmondtad hogy köszönitek szépen de ezt a méretet már kinőtte? Vagy kínosan mosolyogtál és egy szót sem szóltál?
2020. ápr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Igen megmondtam a telefonba (hiszen nem találkozunk személyesen), hogy a rugi már kicsi,a takaró meg már ezer éve meg van.Mondtam, hogy nyugodtan kérdezhettek volna,de csak kinos csend volt,nem mondott semmit.
2020. ápr. 9. 15:25
 14/33 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy az egyforma takaró miért baj?
2020. ápr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
16%

"Mondtam, hogy nyugodtan kérdezhettek volna,de csak kinos csend volt,nem mondott semmit."


Nos, érre én azt válaszoltam volna, hogy tudod mit, hugi, nem kell aggódnod, többet nem veszek ajándékot a gyerekednek.

Nem kell kérdezni. Az ajándék ajándék, nem kívánságműsor. Amit kapsz, annak örülni illik, nem kritizálni.

2020. ápr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Hát ha a saját testvérére megharagszik akkor annyi, kész.Én ezt gondolom és nem értek veled egyet, nehogy már a testvéremnek ne mondhassam meg az igazat.
2020. ápr. 9. 16:37
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon lelkes anyósom szokott annyi felesleges és nem jó (pl. nem fektethető etetőszeket félévesnek) dolgokat vásárolni, hogy kaparom az arcom. Ő se kérdez, csak veszi veszi veszi a dolgokat.

Eleinte égtelen hisztiket vágtam a páromnak, hogy zabolázza meg az anyját, de már csak legyintek. Végülis arra költi a pénzét, amire akarja és végülis milyen rendes, hogy az unokáit választotta erre a célra :D Nagyon hálásan megköszönöm, mindet egyesével végigdicsérgetem, itthon kiválogatom és ruhagyüjtőbe vagy védőnőhöz viszem el a marhaságokat. Ha valamiből már ezer van vagy túl nagy (pl. hintaló egy 10 hónaposnak 😅) akkor azt náluk hagyjuk, hogy ne kelljen játékot utaztatni 🤷‍♀️

2020. ápr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk alap ilyen dolgokra rákérdezni. Nekem az a furcsa, ha vkinek az a normális, ha olyan ajándèkot vesz, amiről azt se tudja jó lesz-e, tetszeni fog-e.(ergo, lesz.arja, nem érdekli)
2020. ápr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
60%

Jajj kérdező úgy irigylem a gondjaidat, cinizmus nélkül. Egy nagynehezen összejött terhesség és egy vetélés után, bár nekem lehetnének ilyen gondjaim...Tölem aztán ütvefúrót is hozhatna valaki a gyerekemnek, ha lenne, letojnám 🤷‍♀️

Rinya off, bocs.


Amúgy ja kérdezhették volna, de most mit tudsz tenni? Nyugodj meg, mert mèg a végén felrobbansz. Nem történt tragédia.

2020. ápr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
43%

19

Mindenkinek más gondjai vannak. Van akinek az ha letörik a körme, a kérdezőnek meg ezek az ajándèkok. Csak mert nem olyan mint te, nem kellene bunkóznod.

2020. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!