Ez most komoly?

Figyelt kérdés
Nem annyira kérdés,inkább csak kiírom magamból a mérgemet.Másfél hónapos a kisfiam, a vírus miatt senki nem jött és nemnis fog jönni látogatóba.2 tesóm van, lehet én vagyok hisztérika, de tisztára felidegesítettek.Az egyikőjük pelenkatortát csináltatott, de meg sem kérdezett milyen méret,milyen márka, természetesen a márka sem jó (még ráadtam volna), de a nagyobb gond,hogy kicsi a pelus.A másik tesóm telefonált, hogy vett egy plédet meg 56-os rugdalózót,ugyanaz a pléd már megvan (kb 3 hónapja vettem,mutattam is nekik, na mindegy) a rugi meg már kicsi,hiszen 55 centivel született a gyerkőc...Saját testvéreim,hogy nincs annyi eszük,hogy felhívjanak,hogy mire van szükség (nem idegen vagyok, meg barát, vagy távoli rokon),vagy legalabb méret felől érdeklődhettek volna.Pedig több mindent is emlitettem,hogy mit szeretnénk, mire van szükség ha esetleg vásárolni akarnak, de ezek szerint vagy nem érdekelte öket,vagy én nem tudom.Azért meg hogy csak vegyenek valamit mert kell,meg illik azért nem kellett volna.Sőt ha megkérdeztek volna,akkor azt is mondtam volna hogy hagyják, ne vegyenek most semmit,majd ha szeretnék megajándékozni a gyereket, megtehetik akkor is ha vége van ennek a mizériának és eljönnek látogatóba.

2020. ápr. 9. 13:53
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
50%

Senki nem kételkedik abban (szerintem), hogy a jó szándék vezérli őket, de basszus, attól még lehet haszontalan, vagy nem megfelelő, amit adnak. És akkor ott tartunk, hogy ők kidobtak x ezer forintot, a kérdező meg elrakja valahova jó mélyre a cuccot, legyen az bármi is, és nem használja. Most akkor ez kinek is jó...?

Mi pl. 60 négyzetméteren élünk, panelban. Nincs tároló, nincs pince, padlás, semmi. Baromira véges a tárhely, ahová pakolni tudok. Tehát ha kapok egy felesleges és/vagy nem jó méretű ruhát, játékot, akármit, akkor mondjam meg, hogy bocsi, de vigyétek is vissza? Vagy amikor legközelebb viszem ki a szemetet, vigyem ki azt is? Na inkább ez lenne bunkóság...

Mindenki jobban jár, ha az ajándékozó rácsörög az anyukára, vagy ír neki, hogy te, itt és itt vagyok éppen, látok egy ilyen és olyan ruhát, tök aranyos, megvenném, mekkora kell a Pistikének/Julikának...nem? Vagy éppen játékot, jó lenne neki? Nincs már esetleg ugyanilyenje? Stb.

2020. ápr. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt elfelejtettem, hogy a takaróval kapcsolatban pl egyetértek a válaszolókkal, azt én sem értem miért baj, hogy van 2 ugyanolyan. Ha te is olyat vettél, akkor gondolom azért, mert tetszik, innentől még jó is, hogy van belőle egy pót...
2020. ápr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Persze,jobb lett volna ha megkérdezik. De nem tartom indokoltnak a kérdező ilyen szintű kiborulását és bunkózását . Ajándékozza el a pelenkákat ha nem akarja kidobni,ennyi és nem több ez a történet..
2020. ápr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!