Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Utálom amikor mki a telefonját...

Utálom amikor mki a telefonját nyomkodja mindenhol. Ezt muszáj a kórházban is csinálni a bent lévő terheseknek? Szülés után is?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 13. 14:23
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
93%

De miért kéne mindenhol barátkozni?

Nekem van elég barátnőm, nem is szeretek így ismerkedni másokkal, megosztani rögtön mindent. Nyilván nem bunkónak kell lenni, de én speciel nem barátkozni jártam a vizsgálatokra, vagy a kórházba.

2020. ápr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
86%

De ki akar vadidegenekkel beszélgetni?

Én inkább beszélgetek a telefonomon anyukámmal, vagy tesómmal a szülés után, esetleg a 2 legjobb barátnőmmel.


Pláne szülés után. Alszik a baba, együtt fekszel 1-3 másik emberrel akiket nem ismersz, de nem is akarsz megismerni, mert vannak barátaid, családod, ki vagy fáradva, mindenki aki SZERET, érdeklődik :)

Csinálsz képet a babádról, videochatelsz a pároddal, aki talán most a karantén miatt nem lehet a gyerekével és a párjával.

2020. ápr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
94%
Hidd el, ha szimpi lennél nekik, beszélgetnének veled is. De nem vagy.
2020. ápr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem senkit nek érdekel, hogy te mit utálsz es mit nem, törődj a saját dolgoddal es te ne nyomkodd ha nem akarod.
2020. ápr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
92%
10: lehet, hogy nem akarnak barátkozni, erre nem gondoltál? Vagy nem veled - a stílusodat látva, következtetve belőle az intelligenciádra, nem is csodálom. Én pl. kifejezetten nem vagyok az a fajta, aki szeret idegen emberekkel jópofizni.
2020. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
92%
Szülés előtt 1 nappal feküdtem be a kórházba, gondoltam illedelmes leszek és bemutatkozom a szobatársaknak. “Sziasztok, amúgy XY vagyok.” Ez volt a válasz mindkettőjüktől: “Ok.” Úgyhogy inkább “azt a cart” nyomkodtam onnantól kezdve..
2020. ápr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Ti valami agyborultak vagytok...nem fekszem kórházban.De ha voltam is életemben 1-2szer,tök jól feltaláltam magam,mert még azzal a pár vadidegennel is közös hangot találtunk,de ha elmentem esetleg egy másik szoba előtt,még összeismerkedtem az ott bent lévő 2 idős emberrel is,akikkel tök jól elbeszélgettem.Nagy gondok vannak itt úgy látom.
2020. ápr. 13. 15:04
 18/40 anonim ***** válasza:
91%
Próbáld meg felfogni, hogy nem mindenki szeret idegenekkel bratyizni, ennyi. Neked ez furcsa, nekem meg az, hogy másoknak lételeme, hogy folyamatosan másokon lógjanak. Ahogy neked az agyadra megy, hogy másokat nem érdekelsz, úgy nekik te mész az agyukra, hogy nyüzsögsz. Ha találsz olyanokat, mint te, akkor szuper, örülj neki, de a többi meg hadd legyen már el magában, ha nekik az a jó. Őket nem érdeklik idegen emberek és kész.
2020. ápr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
97%
Első szülésemnél 4 nap alatt 3 szobatársam váltotta egymást a 2 ágyas szobában. Mindnek kezdjem el mesélni életem történetét, a baba körüli történéseket vagy hogy a férjem mit csinál éppen otthon? Ez már akkor is nehézkes, ha az embernek fáj, fáradt vagy csak nehezen indul be a tejtermelés és 2 napig azon küzdesz, hogy rendesen szopizni kezdjen a baba. Akkor a babát bíztatod, de szerintex kis regényt kéne mesélni a másik kismamának. Amikor elégedetten elalszik a baba, álomba ájulok és nem haverkodni kezdek másokkal. Előtte szánok pár percet vagy fájdalmak esetén órát olvasásra és a család millió kérdésére, amivel egész nap keresnek, de nem tudok nekik írni, mikor egyik kezemben baba, másikban kanül feszül és ülni próbálok. Szóval annyira rengeteg idő mégsincs telefont babrálni. Akinek meg van, annak is magánügye. Ahogy az is, mit eszik, iszik, cigizik-e vagy borozik esténként. Véleményed lehet, de ezért beszólni tök fölösleges.
2020. ápr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
94%

Szerencsétlen szobatársaid az eddigi kórházi bentfekvéseid során, szerintem alig várták, hogy elhallgass, vagy átmenj az öregeket zaklatni.

Én szerintem kiharcolnék egy új csendes szobát, ha bratyiznom kellene másokkal. Van aki introvertált, van aki extrovertált. Nekem konkrét kín lett volna fenntartani a barátságosság állarcát.

2020. ápr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!