Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Utálom amikor mki a telefonját...

Utálom amikor mki a telefonját nyomkodja mindenhol. Ezt muszáj a kórházban is csinálni a bent lévő terheseknek? Szülés után is?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 13. 14:23
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az első gyerekem született, nem nagyon volt még okostelefon (2007), de akkor sem a szobatársakkal dumaltam nonstop, mert nem nagyon volt miről. Olvastam, rejtvenyt fejtettem. A másodiknál meg hiába, hogy ott volt a telefon mindenkinél, sokat beszélgettünk, mert jó társaság volt, szimpatikus volt mindenki mindenkinek. De ettől függetlenül telefonáltunk, nyomogattunk, mert az otthoniakkal azért mindenki akart beszélni ez idő alatt is. Nem értem, neked ebben mi a zavaró.
2020. ápr. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
13%
Robogunk a teljes elmagányosodás felé. Mi az asszonykámmal UFO-nak számítunk, hisz nem nézünk TV-t, nem buzeráljuk a telefont, hanem esténként csak egymásra figyelünk.
2020. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
A férjemmel én se telefonozok, nekünk sincs TV, persze nézünk filmeket közösen. Itt most a vadidegenekkel való bájcsevelyről van szó.
2020. ápr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
32: otthon nyilvan beszelgetek a csaladommal, ezt ne hasonlítsuk mar ahhoz amikor random idegenek közé kényszerülök par napra...
2020. ápr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
32-es! Szóval az akinek nincs kedve idegenekkel jópifizni és inkább olvas, nézelődik vagy a barátaival chatel akkor az egy agyatlan zombi és biztos, hogy élőben csak kukán, kussban ülnek egymás mellett
2020. ápr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
persze lehet beszélgetni, de amilyen idegesítő neked a telefonozó ember, éppolyan idegesítő tud lenni az is, ha valakinek be nem áll mellettem a szája és úgy tesz mintha régi ismerősök lennénk, miközben csak 1-2 napot töltünk egymás mellett
2020. ápr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim válasza:
100%
Kérdező! Remélhetőleg ennél nincsenek nagyobb gondjaid az életben. Ez a járványhelyzet, karanténos időszak érdekes dolgokat hoz ki az emberből úgy néz ki. De amúgy tényleg mi is a probléma itt? Mert ismeretlenül is tudom mondani hogy az álszenteskedés nem áll jól. Ha troll vagy akkor azon is van mit javítani. Már nem azért de állítod hogy van baj, akkor az nem hiszem hogy velünk. Megnézted a válaszokat? Vagy 30 ember írta le hasonlóképpen ugyanazt a lényeget, feleslegesen problémázol ezen. De persze mindenki buta csak te vagy a helikopter :D Gondolkodj már egy kicsit ha már kérdés kiírás előtt nem tetted. Örülök ha az általad említett esetben elvoltál velük. Sikerült pont találni 1-2 olyan embert aki hasonló szinten nyitott. Nagy ügy. Megismételni na az lenne az igazi, amúgy is tudod főleg manapság milyenek az emberek. Ha tényleg ennyire zavar szerezz egy időgépet és utazz vissza 10 évet amikor még nem mindenkinek volt okostelefon, vagy még jobb 20 évet amikor még mobilja se volt mindenkinek. Biztos megnyugodnál akkor.
2020. ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Plázacicáim, a telefonnyomkodás helyett olvashatnátok könyvet is. A csiszolódás saccperkábé mindegyitekre ráférne. :D
2020. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Na plázacicának se hívtak még soha.

Te meg esetleg kihúzhatod a fejed a se**edből, az önteltség senkinek sem áll jól.

2020. ápr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Ezen a poszton mar csak rohogni tudok :D
2020. ápr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!