Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Utálom amikor mki a telefonját...

Utálom amikor mki a telefonját nyomkodja mindenhol. Ezt muszáj a kórházban is csinálni a bent lévő terheseknek? Szülés után is?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 13. 14:23
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
91%
Én nem akarok a kórházban összeismerkedni senkivel, és nem érdekel, ha valaki ezért megorrol rám, nem barátkozni megyek oda. A telefonomon pedig szépirodalmat olvasok. Remélem, azt megengeded.
2020. ápr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
87%
Kérdezi ezt az,aki húsvéthétfőn gyakorizik ahelyett, hogy a családjával lenne? :D
2020. ápr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
96%
Szülés előtt 2, utána másfél hónapot feküdtem bent. Két remek barátnőt szereztem, napi kapcsolatban vagyunk azóta is. De rengeteget nyomkodtam a telefonomat. 16 óra ébren töltött időt nem dumáltam a szobatársakkal. Lehet, hogy nem is kedveltek volna akkor meg. 😅
2020. ápr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
84%

Az nem bántaná a szemed ha mindenhol könyvet olvasnának? Kb egyre megy.

Én pl mindkét szülésnél vip szobát kérten pont azért, hogy véletlenül se kelljen senkivel leállnom

2020. ápr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván beszélgettünk néha a Szobatársam áll. De vagy az ő babája aludt vagy az enyém. Nyilván akkor nem beszéltünk. Aztán vagy az ő férje volt bent vagy az enyém. Akkor se beszéltünk. Vagy ő pihent, ha tudott, vagy én. Szóval rengeteg idő van, ami piszok uncsi, így vagy ő nyomkodta a telo, vagy én.
2020. ápr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
33%
Mit csoďálkozol ezen?A mai emberek a saját családjukkal nem tudnak kommunikálni,nem még egy idegennel!Én szeretek beszélgetni,és beszélgettem is a szoba társaimmal.Jobban telt az idő.Mikor aludtak,én akkor telefonoztam.Viszont ha valaki telefonozott,nem érdekelt!Észre veszi az ember ha nem akarnak vele beszélgetni!
2020. ápr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

Ez tuti trollkodas.. vitazni jossz ide?

De csak, higy válaszoljak a kerdesre..

Akivel el lehet beszélgetni, azzal beszelgettem, es udvarisan vegighallgattam, mikozben a telomat szepen letettem.majd befejeztük a temat es mindenki nyomkodta a telojat amig nem lett egy ukabb erdekes téma. Mit kell ezen ragozni? Anyam borogass

2020. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
90%
XXI. szàzad. Ìgy tartjuk a kapcsolatot az ismerősökkel, telefonnal fènykèpezünk, telefonon hallgatunk zenèt, vàsàrolunk, stb. A mindennapi èlet rèsze, ahogy a szülès is. A szülőàgyon fekve màr felhìvtam a nagyikat, ùjsàgolni a hìrt, egy napos nem volt a pici ès skypeolt a nagyikkal, fènykèpeztük màr a kòrhàzban.
2020. ápr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
90%
Oszinten? Karanten alatt szuletett mindket gyermekem, amikor nem veluk foglalkoztam, az osszes oromomet, banatomat es kinomat a csaladommal es a barataimmal telefonon osztottam meg. Aki random mellemkerul 1-2napra es tobbe nem latom, azzal miert kellene ezeket megbeszelnem?
2020. ápr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
85%
Törődj a saját dolgoddal. Ha ez nekik megfelel téged miért zavar?
2020. ápr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!