Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mennyire fogadnátok el ha...

Ti mennyire fogadnátok el ha gyermeketek nem szeretne most érettségizni?

Figyelt kérdés

En is most érettségiznék, szeretnék egyetemre menni, viszont nekem az egészségem mindig az első helyen állt.

Így is próbálok kizárólag max.boltba kimenni, itthon maradok.


Ami a májusi érettségi mellett szól hogy szeretnék menni egyetemre.

Ami ellene:

-a tanáraim 80%-a 50 év feletti

-a mi iskolánkban 8 osztály érettségizik és aki nem szeretne továbbtanulni az is bejön mert túl szeretne lenni rajta

-mivel autónk nincs, kénytelen vagyok tömegközlekedést használni

-osztályfőnök nem érti miért kéne félni egy kis vírustól


Inkább halasztok 1 évet, de ne legyen semmi bajom..

Anya teljesen kiakadt hogy mit képzelek magamról, az egész életemet így fogom elrontani, ha elkapom a vírust úgyis meggyógyulok..


Én reagálom túl? Más anyuka is így reagálna?


2020. ápr. 19. 16:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
99%

Maszk, kesztyű, kézfertőtlenítő

Én nem halasztgatnék! Mit makkoznál otthon még egy évig? Mert ugye dolgozni úgyse mész. Vagy azért, mert még érettségid sincs és kulimunkát nem vállalsz, vagy pedig mert eltart addig a vírushelyzet, hogy nem lesz lehetőséged dolgozni.

2020. ápr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%
Te pont nem vagy veszélyeztetett korosztály, inkább az 50 feletti tanároknak kellene izgulni
2020. ápr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne halassz.

Most azt hiszed nem lesz nehezebb akkor, de hidd el, ha kihagysz egy csomó időt, nagyon nehéz lesz a vizsga.

Nekem egyetemen volt, hogy félévet tanultam félévet dolgoztam, és egyszerűen nem tudtam visszarázódni, elvesztettem a fonalat.

Nem vagy veszélyeztetett, valószínűleg a boltban könnyebben elkapnád mint egy (valószínűleg) előre lefertőtlenített osztályban, maszkkal, kesztyűvel.

2020. ápr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
25%

Megengedném, hogy eldöntse. Elég nagy már hozzá, és egyik lehetőség pont olyan rossz, mint a másik.


Attól még mehetsz egyetemre, hogy egy évvel később érettségizel. Ugyanakkor maszkban, kesztyűben 5 délelőttől semmi bajod nem lesz. Mások minden nap bejárnak dolgozni.


És amúgy központilag megtiltanám az érettségizést.

2020. ápr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha boltba elmész, akkor érettségizni is elmehetsz. Ott sokkal jobban megoldható a távolságtartás, mint egy boltban, ahol kerülgetik egymást az emberek.
2020. ápr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%
Én mennék. Ha ennyire majrézol a busztól, akkor menj taxival, egyszer egy életben ki lehet bírni a költségét.
2020. ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
86%
Baromira hipochondet vagy..
2020. ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy szeptemberben is lehet érettségizni, az előrehozott érettségit is akkor csinálják. Ha meglehet oldani, akkor ebbe belemennék, de akkor szinten kell tartsd magad szeptemberig, tehát hétfőtől péntekig legalább 5 óra intenzív tanulás, ne ess ki.
2020. ápr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
95%
Pont most hagynád ki, amikor megúszod az írásbelivel?
2020. ápr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
94%

Mit csinálnál egy évig? Ezzel a logikával dolgozni sem járnál, mert félsz a vírustól.

Neked nem a vírus a problémád, hanem az, hogy nincs kedved tanulni és érettségizni.

2020. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!