Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kamasz gyerekek mellett...

Kamasz gyerekek mellett nehezebb vagy könnyebb az együttlét a párotokkal?

Figyelt kérdés

Két kicsi gyerekünk van, 4 és 1,5 évesek, szóval mellettük együtt lenni inkább időhiány és energiahiány miatt kihívás, de ha esetleg emberi időben mentek el aludni, vagy délután kivételesen egyszerre alszanak el, akkor azért nem gond összebújni a férjemmel. Egyrészt mélyebben alszanak, másrészt ha fel is ébrednek, hallanak valamit a szomszéd szobából, nem tudják, mi történik.

Na de kamaszoknál ezt hogy? Egy 15-16 éves gyerek azért még nem fog minden este, hétvégén elmenni otthonról, és hát simán előfordulhat, hogy tovább van ébren, mint a szülei, mert kamasz, több energiája van még iskolaidőben is. Akkor a szomszéd szobában úgy szeretkezni, hogy ő hallja, és még fel is fogja, hogy mi történik, az úgy nem kellemetlen? Mindenkinek? Vagy ilyenkor visszatér a saját gyerekkorunkból a gyakorlat, hogy hangosan nézzük a filmet meg zenét kapcsolunk meg ilyenek? :D


Szóval kíváncsi vagyok, hogy szülőként ez hogy kivitelezhető a gyakorlatban? Arról már olvastam akár az oldalon is, hogy a gyerek hallotta a szüleit szeretkezni, nyilván neki is kellemetlen, de hát a szülők sem korlátozhatják az együttléteiket a nyári táborok idejére, meg amikor ő bulizni van a barátaival.


máj. 24. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Az nem opció, hogy nem állat módjára nyögtök? 🤔

Amúgy a kisgyereknek sokkal rosszabb, amit hall, mert neki nem ciki érzete lesz, mint egy kamasznak, hanem akár meg is ijed.

Ha meg tényleg papírvékonyak a falak, és nem opció a költözés, szobák elrendezésének átvariálása, akkor igen, szóljon a film közben, és nem kell hangosan üzekedni.

máj. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

Azért egy 15 vagy 16 éves azért felfogja már, hogy anya meg apa is szoktak szexelni.

Nem kell állat módjára visitani és probléma megoldva.

Nekem mondjuk kisgyerekeim vannak, de eléggé szexi mikor a férjem befogja a számat, ne legyek hangos...

máj. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
27%

Innen a másfél éves mellől biztos vagyok benne hogy ennél csak könnyebb lehet kamasz "mellett".

Semmi energiánk nem marad a nap végére, annyira lezsibbaszt minket.

máj. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!