Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Rozina név nagyon öregesen...

A Rozina név nagyon öregesen hangzik?

Figyelt kérdés
Nekem sose jutott volna eszembe ezt a nevet adni, sőt meg is egyeztünk az Alíz névben, de a férjemnek nagyon megtetszett ez a név és annyira szeretné, hogy nincs szivem nemet mondani kapásból. Nekem olyan nevem van,amitől rosszul vagyok (Georgina) szerencsére kb. 9 éves korom óta csak anyukám hív Ginának. Nem szeretném, ha a lányomnak is olyan névvel kellene együtt élnie, amit utál hallani is. Rózinak becéznénk, ami egyébként tetszik és el tudom képzelni ezzel a névvel is, de a saját sérelmeim miatt azt hiszem túl parázom a dolgot. Szikszai a vezetéknév.
2020. ápr. 25. 22:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem öreges, de ronda, szappanoperás.
2020. ápr. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, de a mi kutyánkat 10 éve így hívtuk, szóval ettől nem tudok elvonatkoztatni..


Egyébként a vezetéknévvel együtt tökéletes, karakteres, egyáltalán nem sok!

2020. ápr. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem öreges, a Rozália öreges, szerintem azzal kevered.
2020. ápr. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem klassz.

És amúgy felesleges agyalni azon, hogy a gyerek mit fog utálni, mert totál kiszámíthatatlan :D Akármilyen nevét adsz, benne van a pakliban, hogy nem fogja szeretni. Sőt, szerintem sok gyereknek van olyan periódusa, mikor épp a nevét utálja, aztán rájön, hogy baromság. Egy időben én se szerettem a vezetékneve, aztán a keresztnevem utáltam egy darabig, most meg már egyikkel sincs bajom, sőt.. :)

2020. ápr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Teljesen jo. Alizzal is.

Nem a Georgina kategoria, ne aggodj!

2020. ápr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon csúnya név.
2020. ápr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, mondjuk az Alíz se, én utálnám, ha így hívnának. A te neved viszont szépnek tartom. Amúgy adhatsz bármilyen nevet, simán utálhatja, nem ezen múlik, hogy neked mi tetszik.
2020. ápr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mindenki Rozizni fogja, rovid o-val. Igy is tetszik?
2020. ápr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik :)

Akár lehet Zizinek, Zininek is becézni

2020. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!