Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves kismamák, szülők!...

Kedves kismamák, szülők! Milyen korai terhességi tüneteitek voltak? Mikor jelentkeztek az elsők? Esetleg megéreztétek a megfoganást, beágyazódást?

Figyelt kérdés
2019. jan. 31. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A kimaradt menzesz. NEm volt más tünet. Később sem.

Nem éreztem a beágyazódást.

2019. jan. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy volt, mint #1-nek
2019. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Én éreztem a fogantatás utáni napokban enyhe hányingert, emelygest. Ezen kívül mikor már terhes lehettem de meg nem tudtam róla, (5 hetesen kb), az együttlétkor a párommal nagyon furcsa érzés volt, mintha kicsit megváltozott volna odalent, enyhén kellemetlen volt.

A hányingeren kívül pedig a hidegrázás- megsülök érzés folyamatos váltakozása, és a megnövekedett testhőmérséklet kezdett el gyanút ébreszteni bennem.

2019. jan. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

7. Hetig semmi bajom nem volt ! Nagy mellénnyel voltam hogy szerencsés vagyok hogy kimaradok abból a “josagbol”


.... aha... 7. Hetet betöltöttem és kezdődött is az egésznapos emelyges hányinger , semmit nem kívántam ! Nagy nehezen gyűrtem le a torkomon a kaját ... nagyon rossz volt ! És nem hánytam csak az a majdnem érzés volt mindig ... tehát megkonnyebbulni nem tudtam !


Ez kitartott a 14. Hetig !

2019. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 khniki ***** válasza:
Peteérés utáni 7. napon erőteljes barnázás kezdődött, de korábban és másképp, mint menzesz előtt, ráadásul görcsök is társultak hozzá. Ez lett gyanús és bizony 3 nap után már a teszt is pozitív lett. Egyébként 8 napig tartott a barnázás, a nemvárt napjára múlt el. Később újra kezdőtött, ezért kaptam Utrogestant.
2019. febr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!