Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudtok otthon tornázni gyerek/...

Tudtok otthon tornázni gyerek/ek mellett?

Figyelt kérdés
Eddig heti 2 alkalommal el tudtam menni edzésre. Most ugye még nincsen ilyen edzés, szeretnék itthon tornázni végre, de az 1 évesem már csak egyszer alszik ebéd után, a 4 évesem pedig már nem. Ma próbáltam egy fél órát, de nem nagyon hagytak. Hozzászoknak? Tudtok mellettük tornázni? Amikor edzésre jártam az apukájuk vigyázott rájuk, de így hogy itthon vagyok azért sírnak a gyerekek, hogy ne zárkózzak be meg mit csinálok..
2020. ápr. 26. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne zárkózz el. Vond be őket is valamilyen formában. Vagy foglald le őket és tornázz közben ott mellettük
2020. ápr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

https://www.youtube.com/watch?v=DH-K6E1aM5M


Nincs lehetetlen, csak tehetetlen :)

2020. ápr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat, ha nem akarsz felhagyni vele, valahogy biztos meg lehet oldani. En 1 eves mellett siman el tudok tunni, n3m tudom milyen az elet 2 gyerekkel. Ha mas nem vond be ot is. Mikor hugom kicsi volt kb 3 ev koruli, akkor voltam en 14. Egyutt tornáztunk, fekudt mellettem, cwinalta velem. De vannak olyan anyuka tornak amiket gyerekkel kell csinalni. Ha sulyzozol vagy kitorest vegzel, addig apa vugyaz ra max. De nem kell bezarkoznod, ha nem birja a gyerek, csak legyen ott apuka. Sok sikert hozza 😊
2020. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A testvérem egy 2 és egy 5 évessel van otthon. Ő reggelente tornázik, amikor frissek, türelmesek a gyerekek is. Egy hét kellett és szépen ráálltak. Sőt, néha be is szállnak :)
2020. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyéves gyerek mellett tudok. Bár tény és való, hogy nem a legkönnyebb, mert néha láb alatt van, de az esetek többségében eljátszik addig. A felülésekkel viszont bajban vagyok, mert olyankor mindig rám mászik. :D
2020. ápr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Vigyázzon rajuk addig az apjuk, játsszanak, menjenek le sétálni, ilyenek.
2020. ápr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bár nekem csak egy 11 hónapos babám van, de én naponta babakocsival eljárok vele sétálni. Napi 5-6 km-t sétálok vele. Így már egész szépen beindult a fogyásom. Csak a település utcáiban csatangolunj, nem nagyon találkozunk senkivel, és legalább kitisztul a fejem.
2020. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy 20 perces Rubint Rékát szoktam. Tudnék többet is,de vizsgaidőszakom van,ilyen szempontból a 9 évesem és 3 hónaposom jelentik a legkevesebb akadályt.
2020. ápr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megszokják. A kisfiam vagy békén hagy, vagy beszáll. Számolni is szereti, mit hányszor csinálok.

Ne zárkózz be, hanem szoktasd hozzá őket.

2020. ápr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5-10 perces blokkokban szobabiciklizek. Szó szerint a lábam alatt vannak, percenként van valami kívánságuk, és hiába van otthon a férjem, ilyenkor csak Anya jó. Az 1 órás edzést 2 óra alatt sikerül teljesíteni. Dehát sebaj, van idônk. :) Ha nyugalmat akarok, akkor elmegyek az erdôbe sétálni.
2020. ápr. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!