Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatal lany vagyok de mar...

Fiatal lany vagyok de mar nagyon szeretnek egy babat. Mindig nagy almom volt egy kisfiu szeretnek valakivel torodni valakit szeretni baratom nincs es meg suliba jarok most vagyok 17 szerintetek korai?

Figyelt kérdés
Nem ebben az evben szeretnek gyereket hanem majd ha meg lesznek a feltetelek hozza haz penz stb meg nem keresek penzt es nem tartom erosnek se magam ehhez ha pl a fiu elhagyna lehet nem is babat akarok hanem egy fiut?
2020. ápr. 28. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Baba még nagyon korai, majd 5-10 év múlva. Igem érdes a társat megtalálni hozzá, és nem valószínű, hogy az első lesz az igazi.
2020. ápr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Ez egyelőre gyerekes dolog, nem komoly.

Tanuljál, éld az életed. Majd eljön a család ideje is.

2020. ápr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Fordítva gondolkodj: először keresd meg azt a fiút, akivel EGYÜTT (!!!) vállaltok majd babát. Akiről érzed, hogy jó apja lesz a gyerekednek akár fiú lesz, akár lány.
2020. ápr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Vegyél erőt magadon és várj még pár évet. A gondozási ösztön kevés nőben jelentkezik ilyen korai életszakaszban. Persze egy dolog az ösztönkésztetés és ettől teljesen független a rideg tény, hogy egy gyereket el kell tartani és kell neki egy férfi minta is, amit kedvező esetben az apja jelenti.
2020. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

"Nem ebben az evben szeretnek gyereket hanem majd ha meg lesznek a feltetelek hozza haz penz stb"


Innentől kezdve okafogyottá vált a kérdésed!


Amellett normális ember pontosan tudja, hogy társat keres, vagy gyereket akar.


És kénytelen vagyok írni - pedig soha nem szoktam ezt - hogy olyan gyalázatosan értelmetlenül írsz, hogy koncentrálj inkább a tanulásra, nagyon rád fér!

2020. ápr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Elhiszem hogy szeretnél gyereket. De érted mekkora felelősséggel jár egy gyerek?
2020. ápr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
menj el nyáron önkénteskedni/gyakornokoskodni egy bölcsödébe, aztán rájössz, hogy ez nem neked való még
2020. ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
de őszintén ti tényleg nem tudtok szöveget értelmezni? miért csak a fő kérdést olvassátok el? ez kb a 1 7 éves lányok felénél fennál amit a kérdező leírt. nincs ezzel baj.
2020. ápr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
tudom hogy ez egy értelmiséginek tűnő (de inkább okoskodó félmáűveltek oldala) de nem kötelező mindenkinek jó tanulónak lennie. mindig is voltak és lesznek butább emberek ha tetszik ha nem.
2020. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
12%
ne törődj a kötekedő droidokkal. kérdező. sajnos itt ez lett a természetes, már csak a nerdek maradtak itt tönbbnyire
2020. ápr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!