Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatal lany vagyok de mar...

Fiatal lany vagyok de mar nagyon szeretnek egy babat. Mindig nagy almom volt egy kisfiu szeretnek valakivel torodni valakit szeretni baratom nincs es meg suliba jarok most vagyok 17 szerintetek korai?

Figyelt kérdés
Nem ebben az evben szeretnek gyereket hanem majd ha meg lesznek a feltetelek hozza haz penz stb meg nem keresek penzt es nem tartom erosnek se magam ehhez ha pl a fiu elhagyna lehet nem is babat akarok hanem egy fiut?
2020. ápr. 28. 18:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az nem baj, hogy gyereket szeretnél, sőt. De az tényleg fontos, hogy az általad említett feltételek meglegyenek, ami pedig még fontosabb talán, az az, hogy egy IGAZI párt is találj. Ebből ne engedj, egy gyerek nagy felelősség. Alaposan válaszd meg annak idején, hogy kinek szülsz.
2020. ápr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
86%
17 évesen még én is fiatal anyuka akartam lenni, úgy terveztem, majd 20-23 évesen szülök először. most 28 vagyok, nincs és egyelőre nem is akarok gyereket. örülök, hogy nem úgy lett, ahogy 17 évesen elterveztem.
2020. ápr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
87%
Te nem gyereket akarsz, az a bajod, hogy nem szeretnek otthon vagy epp nem mutatják ugy ki, ahogy neked szükséged lenne ra.
2020. ápr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!