Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák hogyan...

Kisgyerekes anyukák hogyan próbáltok jó nők maradni anyaként?

Figyelt kérdés
Otthon miben vagytok, sminkeltek stb?

2020. ápr. 29. 22:53
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
88%

Macinaciban és sima pólóban vagyok amit nem sajnálok. Arra hogy összehányja vagy összekenje a gyerek teljesen jó. A hajam 2 naponta mosom. Smink annyi h alul kihúzom a szemem. Soha nem is sminkeltem agyon magam. De ha rossz napunk van, nem vágok eret ha ez kimarad. Parfümöt szülés óta nem használtam. Nem kell azt szagolni a gyereknek. Melltartót itthonra egyáltalán nem veszek. Könnyebb így a szoptatás.

A férjemet nem zavarja h nem miniben várom itthon és az sem, hogy megváltozott a testem

Nem is értem. Csak az lehet igényes aki miniben, full sminkben és parfüm felhőben úszva járkál otthon?

2020. ápr. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
77%

" Sose értettem aki házon kívül erőlködik, otthon meg nem érdekli hogy néz ki és neki jó úgy tükörbe nézni, jól érzi magát mackóban.. Nem tesi órán vagyunk. Pont azt nem tiszteli meg emberi kinézettel akit szeret?"


És aki mackóban is embernek érzi magát? És akit a férje mackóban is embernek lát?

Gratulálok a párválasztásodhoz. Pszichológust is melegen ajánlok.

2020. ápr. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
87%
Hú hát tényleg durva, hogy ennyire a vegletekben gondolkodnak sokan, hogy otthonra parfüm, 10 perces smink, es igénytelen = a melegítővel stb. De mindenkinek a maga dolga persze, ahogy jol erzi magát. En az a nőiesen öltözködo típus vagyok, imádom a szoknyát, magassarkút, de hát itthonra kényelmes, (nem ocsmány lestrapalt) jo fazonú melegítőben vagyok, kényelmes pólóval ami nem szorít sehol. Hajam megmosom 2 naponta, de itthonra nem vasalom ki, normálisan beszaritom. Smink annyi itthonra hogy a szemem alá rakok korrektort. Hetente 2x borotvalok meg kiszedem a szemoldokom, körmöm hetente megcsinalom. Ha elmegyek sétálni a babával szemoldokom is kihuzom, meg utcai ruhát és cipőt öltök. Erősebb smink, meg extrán csinosabb ruha es cipő esti programokhoz, etteremhez, vendegsegbe illik nekem. Nem kell túlzásokba esni, mert inkább furcsán mutat.
2020. ápr. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
89%

"Ja igen, és ha valaki vékony genetikailag akkor is kell a testet mozgatni a sport nem "csak" a tulsúly miatt szükséges :)"


En nem vitatom az igazadat, igy van, ahogy mondod.

De en nem dohanyzom, nem iszom (alkalomkor se), nincs es sose volt sulyfeleslegem, nem szeretem a tul sos vagy csipos etelt, heti legalabb otszor halat eszem es mindennap nyers zoldseget. Es utalok sportolni, na. Es sajnalom ra az idot. Engedtessek meg nekem is ennyi egeszsegrombolas. Inkabb szanom azt a heti 2-4 orat, amit a fiatal eveimbol az edzoteremben lihegesre kene vesztegetnem, a hobbimra vagy egy jo konyvre vagy pihenesre. Es ha emiatt mondjuk 2(?) evvel megrovidul az eletem, hat legyen. Ket evvel kevesebb ideig leszek rancos, ven oregasszony. Helyette most es itt azt csinalom, amit elvezek. Nekem igy megeri.

Es amugy tenyleg mindenkinek ajanlom a sportot, aki teheti sportoljon. En nem vitatom a jotekony hatasait.

2020. ápr. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
83%
Szules elott jo no voltam. Kinek mi a jo? Kezdjuk itt. Egy termeszetes szepsegem van, sportos voltam es egeszegesen elek. Akkor se sminkeltem, most se. Adtam magamra ha elmentem, otthon normalis melegito volt rajtam. Szerintem egy szexi nő fos ruhaban is tud hoditani ;) Elszalltak a hormonjaim szules utan, van rajtam sulyfelesleg, De ugyanugy elem az eletem, es bízok benne, visszaall egyszer a regi rend, es ujra lesz lehetosegem futni jarni,es bicozni.korlatpzasok nelkul (virsuhelyzet). Ferjemnek mindegy mi van rajtam, mindegy, higy ki vagyok e sminkelve. Igy ismert meg igy szeret. Azt viszint tudom, hogy szereti ha kiegyensulyozott vagyok, es nen veszekszunk. En inkabb erre figyelek oda, mert ezt latom rajta, hogy nem mindegy.
2020. ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
24%
Én csak azt nem értem, itt miért fáj egyeseknek, hogy van aki kisminkeli magát meg szebb ruhát vesz fel? Ha ő úgy érzi jól magát és telik az idejéből, akkor mi a probléma, leányok? Nem kell egyből “pszichológushoz” küldeni, mert neki ez az alap. Bezzeg, ha titeket szólna le valaki, már vérig lennétek sértődve.😀
2020. ápr. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
88%
26-os! nem azzal van a baj, ha valaki kisminkeli magát otthon, meg miniszoknyában van kényelmes melegítő helyett, hanem hogy ezzel egyetemben leszólja azokat, akik nem így tesznek! és úgy gondolja hogy aki nem olyan mint ő, az biztos zsíros hajú kövér igénytelen, és nem tetszik a férjének... pedig van az arany középút, amit velem együtt sokan, sok hozzászóló tart: kényelemben, igényesen lenni otthon. az igényességhez nem feltétel a smink... hanem a tisztálkodás...
2020. ápr. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
49%
#26 mert nektek miert fáj, ha más otthon nem sminkel és melegítőben van? És még cinikusan meg is jegyzitek, hogy a "férje úgy is szereti". Hát igen, szeretik is azt, akit nem csak a külsőségekért vettek el. Ezen a szememben semmi gúnyolni való nincs, a tiniphicsas ércelődésben annál inkább. Tőllem kisestélyiben is pucolhattok otthon wc-t míg a férjetek popcornnal mozizik rajtatok, nekem nem fáj.
2020. ápr. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
45%
17 én heti többször sportolok de nekem az nem a jó nő képzés része, hanem a napirendemé 😀 de egyik a másik nélkül nincs. Hiába vagyok fitt ha a kormom rágott a hajam szénakazalban. Ellenben egy testesebb no is lehet gyönyörű és igényes. Ha az egyebeket karban tartja. Nekem ez a véleményem.
2020. ápr. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az hogy kinek mi a gyönyörű ízlés kerdése. Biztos akadnak szép számmal férfiak, akiknek egy testes nő soha nem lesz gyönyörü, akár mennyit sminkel, a feszülős cicanaci meg inkább lesz előnytelen a szemükben mint pozitivum. És akkor inkább választ egy nem cicomászkodós de vékony nőt.

Van aki meg pont ellenkezőleg.

Ezért nem kéne általánosítani, hogy ki mitől lesz jó nő. Ezt majd a férfi eldönti, amúgy meg érezze mindenki jól magát a bőrében.

2020. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!