Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy ertessem meg az anyammal,...

Hogy ertessem meg az anyammal, hogy hivassa magat nagyinak?

Figyelt kérdés

Nem tudom, miert, de mikor nem vagyunk vele anyunak hivatja magat a lanyom elott es ma borzasztoan rosszul esett, hogy nem engedtunk meg valamit neki - lent volt a keresztanyja is - es azt mondta a lanyom anyut akarom..ugyanis neki en vagyok anya, o anyu. Nagyon gaz.. probaltuk kijavitani tobbszor is (szulinapi rendezveny volt csak a szuk csalad) mondtuk , hogy o nagyi nem anyu erre anyam jon itt van anyu..

Multkor beszelt parom anyammal es mondta neki, hogyha tudja, hogy szules utan depresszios leszek akkor a gyamhatosaggal elvsteti a gyereket.

Mivel itt ez a virus, apa szokott vigyazni ra (nem anyam, de o is van, hogy delutan otthon tartozkodik) igy latja sajnos a gyerek...parom szerint valami fobiaja van, mert a testveremet elvetettek.

A legyszives hivasd magad nagyinak nem jon be...:(


2020. máj. 2. 16:30
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Nem teljesen tartom normalis dolognak, hogy ezt tanitjuk egy 2 eves gyereknek. Nagyapa papo, apa apa, dednagymama dedi, egyedul csak o anyu nagyi helyett. En ilyet meg egy csaladban sem lattam, ezert kernek segitseget.
2020. máj. 2. 16:32
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Az elejét még értettem, de aztán a szülés utáni depressziónál elvesztettem a fonalat. Ha összezavarja anyukád a gyereket, akkor ne vidd oda! Anya csak egy van.
2020. máj. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Inkabb jojjon ki apa? Mert vele nincs bajunk...

De dolgoznom sajnos muszaj.

2020. máj. 2. 16:34
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Anyad egy onzo dog, biztosan lenne hozza par szavam amibol felfogna hany eves es hany kilo...
2020. máj. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Ha a testvéredet elvetették akkor ebben a családban nagyobb a baj mint hogy hogyan hivatja magát. Tudni fogja a gyerek hogy ki ő ha elmagyarázod, akárhogy is hívja. Te téged ez zavar jobban és nem az hogy olyat mond hogy elveteti?? Miért vitték el tesódat?
2020. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
Mármint nem értem, gyámhatóság vitte el a tesód vagy abortusza volt anyukádnak?
2020. máj. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

Úgy, hogy megmondod neki, hogy ő nem a gyerek anyja, hanem a nagyanyja, és kéretik ehhez tartani magát. Ha nem hajlandó erre, akkor nem szabad a gyereket többé a közelébe engedni, mert a kicsi is, te is pszochésen komolyan sérültök. Anyád jelenleg a "jaj nem akarok megöregedni" fílinggel játszik, és azzal, hogy téged KITÚRJON a sajét szerepedből: azaz ő az anya, nem te.


Ez lehet, hogy nagyon pite dolgonak tűnik, de sajnos annál komolyabb. Anyád rettenetesen önző dög, nagyon figyelj magadra és a gyerekre! Mindegy, hogy miféle baja van - nem fóbiának hívják egyébként -, akkor sincs joga téged tönkretenni, sem a gyerekedet!

2020. máj. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Tudom tisztaban vagyok vele, de sajnos amig nincs ovi kell vigyaznia ra apanak.

:(

En nem tudom, mit csinal vele, de van, hogy sir a gyerek anyu, anyu es parom sem erti, mi baja van. Itt van anya, akirol beszelsz az nagyi.

Osztol mar lesz ovi sajnos ez a covid-19 nagyon betett volt egy aranyos gondozononk a bolcsibeb, de februar vege ota itthon van.

2020. máj. 2. 16:51
 9/18 A kérdező kommentje:
Elnezest a helyesirasi hibakert, telefonrol rossz irni. Mellesleg a 3. szulinapjat unnepeltuk es kepzeljetek el, adtuk volna oda az ajandekot nagyi mit vett neki? Egy merevfalu medencet. Mi mit vettunk? Egy merevfalu medencet. Meg szerencse, hogy mast is igy tudtunk ajandekot adni neki mindenki elott raadasul mondtuk neki, hogy ilyet ne vegyen..
2020. máj. 2. 16:54
 10/18 anonim ***** válasza:
39%

De akkor neked igazából nem az a bajod, hogy a gyerek hogy hívja a nagyanyját, ennél összetettebb a probléma.

Az én unokatesóim is úgy hívták a mamát, hogy "anyu", a papát meg úgy, hogy "apu". Tök mindegy volt, így is mindenki értette, ki kihez beszél vagy ki hív. Nem ez a lényeg. Neked azzal van bajod, ahogy anyád viselkedik. Azzal foglalkozz, ne ilyen hülyeségekkel. A párodnak meg mondd meg, hogy ha anyád a gyámhatósággal fenyegetőzik felé, akkor legyen férfi és tegye szépen helyre, mert ráfér.

2020. máj. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!