Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisteso érkezése, kis korkülön...

Kisteso érkezése, kis korkülönbség? Hogy legyen?

Figyelt kérdés

3 év korkülönbséget szeretnék. Lányom jövő októberben lesz 3 éves. Kb akkor születne a tesó. Augusztus, szeptember környékén.

Mi lenne a jobb? Menjen akkor már oviba, bölcsibe, vagy maradjon itthon még velünk?

Ha beadom, attól félek hogy nagyon megviselné hogy új baba, plusz ő le van passzolva.

Ha nem adom be, nemtudom hogy birom egész nap otthon a két kicsivel.

Esetleg ha már előtte nyáron jár bölcsődébe?

Amúgy úgy látom nagyon társasági lény. Imádja az embereket, bátor és jól elvan. Gyerekekkel sajnos mostanában ugye nem tud találkozni. De úgy látom szívesen lenne gyerekekkel. Talán örülne is neki ha közösségbe lenne majd.

Nekem is könnyebb lenne ha nap közben csak wgy kicsi lenne itthon.

De nem akarom hogy a kia lelke sérüljön. Mit tennétek?


2020. máj. 5. 15:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

3 év az szerintem nem olyan kis korkülönbség.

A kérdésedet olvasva azt hittem kb 12-18 hónapról írsz.


A helyzetedben beadnám oviba a nagyot, főleg ha igényli a társaságot. A kicsivel úgyis sok feladatod lesz, könnyebb lenne neked is. Legfeljebb, ha úgy gondolod, ebéd után vidd haza a nagyot.

Bár nálunk a gyerekek pont az alvás utáni időszakot szerették a legjobban, akkor tudtak igazán jókat játszani- főleg kinn az udvaron.

2020. máj. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!