Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baby Sitter para, ha nincs...

Baby Sitter para, ha nincs szerződés?

Figyelt kérdés
szoval van egx okleveles baby szitterunk, de sose kertem tole papirokat, szerzodest se kotottunk. kb 10szer vigyazott mar a 2 eves lanyomra, de mindig ugy alakult hogy itthon voltam. most eloszor lenne egyedul itthon a lanyom vele...na most tudom kicsit hulye kerdes de ti nem feltetek hogy mi van ha pl nem is az akinek mondja magat es emberrablo?sose feltetek ilyesmitol mikor baby szitterre biztatok a gyereket? vagy kertetek szerzodest? ez kisvaros, 4 eve elek itt, tudom melyik utcaba lakik (a pontos cimet nem), de sokszor latom a zoldsegesnel stb szoval tudom hogy itt lakik...de akkor is.m
2016. nov. 10. 11:10
 1/4 A kérdező kommentje:
amugy kedves lany nincs vele gond csak hat olyan szornyusegeket hallani...
2016. nov. 10. 11:11
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem féltem. A mi sitterünknek nincs oklevele sem. Egy egyetemista lány, aki nagyon szereti a gyerekeket. Egy gyerekprogramon ismertük meg ahol arcot festett.


Úgy gondolom, hogy picit túlreagálod most.

2016. nov. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mégis honnan "találtad"?

Az embernek általában van referenciája, és akkor már lehet tudni, hogy megbízható.


Ha pedig ügynökségen keresztül találtad, akkor leinformálhatónak kell lennie.


(Én anno végeztem szitter tanfolyamot, és vizsgáztam, és szereztem oklevelet, és az anyukák, akikkel felvettem a kapcsolatot, tudták rólam, amit kellett...


Most a saját gyerekeimre ismerős fiatal lány szokott vigyázni, őt meg születése óta ismerem, tehát ilyen kérdés nincs...

2016. nov. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

van egy facebook apró oldala a településnek ahol lakom, és ott kérdeztem van e közöttünk baby szitter aki tudná vállalni, és úgy jelentkezett...egyébként van adatlapja, elmondása szerint jár több családhoz, és megbízhatónak, kedvesnek tűnik, sokan ismerik itt a környéken.

amúgy már meg volt a nagy találkozó nélkülem ma délben, nem volt semmi gond...nyilván túl aggódó vagyok, csak azért elgondolkodtatott úgy általában, hogy milyen veszélyes lehet így rá bízni a gyereket valakire.

2016. nov. 10. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!