Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A babaváró hitel összegét...

A babaváró hitel összegét pozitív elbírálás és a szerződés aláírása után mennyi idővel utalták? (OTP)

Figyelt kérdés
Maga az ügyintézés nagyon gyors volt, még aznap hívtak, hogy mehetünk aláírni. Múlt pénteken írtuk alá és még mindig semmi. Azért kérdezem, mert olvastam, hogy másnak az aláírás után 10 perccel már a számláján volt a pénz.
2020. máj. 11. 19:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Akkor valószínűleg tényleg van valami baki a rendszerben, mivel idén februártól már eleve ez a gyors utalás van, amivel 5 másodperc alatt a számlán van a pénz. Kérdezz utána a dolognak.
2020. máj. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
De jó, köszi, már azon idegeskedtem, hogy pár hónapos babával kell majd a burkolást végigcsinálni, mert csak januárban kapjuk meg a pénzt.
2020. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, akkor holnap telefonálok!
2020. máj. 11. 21:04
 14/14 A kérdező kommentje:
Tényleg hiba volt a rendszerben, ma küldik!
2020. máj. 12. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!