Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Veletek már történt ilyen?

Veletek már történt ilyen?

Figyelt kérdés
Eddig a férjem akarta nagyon a babát, konkrétan haragudott rám amiért mindig azt mondtam várjunk még. Most én hoztam fel neki hogy úgy érzem készen állok és jöhet a baba,tiltakozott. Hallani sem akar róla. Ti értitek ezt?

2020. máj. 12. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Ez érdekes. Mindenképp meg kellene beszélned vele, hogy mi miatt gondolta meg magát, mi a probléma. Lehet(de nyilvan nem ismerem, ez csak egy lehetséges dolog a sok közül), szóval az is lehet, hogy nem a gyereket utasítja el, hanem más problémája van és így próbálja a tudtodra adni. Csak úgy oldódhat ez meg, ha leültök egymással őszintén beszélni, hogy mi is történik, mi ez a hirtelen váltás.
2020. máj. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%
Mert valószínűleg akarta, de közben meggondolta magát mert lett neki más nője
2020. máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!