Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nők, ti hogy vettétek rá a...

Nők, ti hogy vettétek rá a pártokat a családalapításra, kisbabára?

Figyelt kérdés
2020. máj. 20. 08:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
94%
Hat ha te tényleg gyereket szeretnél ő meg nem, akkor itt az ideje elgondolkodni a szakításon. 25 évesen ne varjal 10 évet, hogy hátha. Nagyon csúnyán meg lehet az ilyet szívni. Lehet, hogy most makk egészséges vagy 10 év múlva meg már lesz mondjuk egy IR-ed vagy egy hormon gondod. Az is lehet hogy már most van valami, ami miatt esetleg kezelésre szorulnál és nem is tudsz róla. Stb stb. Nekem ez így komolytalannak tűnik. Persze ő 10 év múlva nagyon könnyen van első gyereknek. Meg neked se késő ha te is ezt szeretnéd nem is mondanék semmit. De láthatóan te nem erre vágysz.
2020. máj. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Hány éve vagytok együtt?
2020. máj. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Kicsit több mint 4
2020. máj. 21. 17:14
 24/28 anonim ***** válasza:
És megkérdezted már, hogy akar-e gyereket?
2020. máj. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ez a pasi nem akar gyereket veled... 27 évesen ne 10-20 év múlva akarjon valaki gyereket, mi 26 évesek vagyunk, az első babánkkal vagyok várandós. Nem azt mondom, hogy 10 év múlva már ne szüljön senki, de ez így nekem nagyon gyanús, nem azt mondta, hogy 1-2 év, amíg megteremtitek a feltételeket...
2020. máj. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Akkor kell gyereket vállalni,ha mindkét fél akarja.Az én férjemet sehogy,mivel ő is annyira akarta,mint én!
2020. máj. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, 2 akar ő is mint én. A feltételek már megvannak, az érzésre vár hogy mostmár apa szeretne lenni. De az én apukámnál pl nem volt ilyen érzés, anyukám mondta mikor szeretne, apa meg okét mondott és nagyon örült amikor megszülettem
2020. máj. 22. 11:08
 28/28 anonim ***** válasza:
Erről inkább férfiakat kellene megkérdezned, mint itt anyukákat. De szerintem esélyes, hogy a férfiaknál nem kapcsol be az az ösztön, hogy már babázni akarnak, hanem akkor érnek meg rá, ha már egy családról gondoskodva képzelik el a hétköznapokat. Gondolom, a párod még inkább szavaz a kényelemre, és fél valami ismeretlen tényezővel elrontani. Ezzel viszont mindenki így van, csak az élet véges, nem mindig érdemes várni - és hát a halogatás is egy döntés, csak rosszul kommunikálva. Kérdezd meg, mire vár, mi lenne más 2-5-10-20 év múlva, képzelje el, hogy ha most vállaltok gyereket vagy ha később, akkor melyik verziónál hol fogtok tartani mondjuk 40 vagy 50 évesen. Próbáljatok valami kompromisszumban megegyezni, hogy mikor vágtok bele, akkor te is megnyugszol.
2020. máj. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!