Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kockázatos-e egészségügyi...

Kockázatos-e egészségügyi szempontból a terhesség, ha valaki csak huszas évei végén vág bele a babaprojektbe, pl 27-33 éves kora körül, vagy ma már nem számít késeinek?

Figyelt kérdés

2019. szept. 7. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Ez troll kérdés?

A legtöbb nő ma már ekkor vagy még később vállal gyereket.

2019. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kedves első, köszönöm a választ. 22 éves vagyok, nagyon szeretnék már családot, de sajnos még úgy néz ki, kell egy 5 év nekem ahhoz, hogy pénzügyileg, karrier szempontjábol rendben legyek, és mindent megtudjak adni a picinek. :/ pedig szívem szerint 26 alatt szerettem volna, de nem lenne ésszerű döntés a jelen körülmények miatt.


Fősulira járok, 4 éves kapcsolatom van.

2019. szept. 7. 18:40
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
34 évesen szültem 10 hónapja. Semmi gond nem volt.
2019. szept. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem, se a baba se a mama szempontjábl nem. 35 felett nagyon minimálisan növekszik a kockázat és kicsit nehezebb a teherbeesés de egyénekre bontva ez eltörpül mindenféle más környezeti és életmódbeli tényezők mellett.
2019. szept. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem kései még a 35 sem.
2019. szept. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem egyaltalan nem kesei. Nezd aki egyetemre jar stb aztan mire karrierje lesz,majd elegendo penze addigra siman ott van akar 30 eves is. 40 folott tartjak rizikosabbnak de van aki siman szul kockazat nelkul meg 40+-osan is. Keresztanyum 34 volt mikor szult,semmi problema nem volt
2019. szept. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Ma már egyáltalán nem számít későnek, sőt a legtöbben ekkor vállalnak első gyereket.
2019. szept. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

Én 32-34-36 évesen szültem- és szerintem teljesen átlagos volt. Bár az utolsó terhességnél már köteleztek a genetikai tanácsadásra, és a doki nagyon meg akarta csinálni az aminocentézist is, de végül más megoldást választottunk. Teljesen problémamentes terhességeim voltak, mind a három gyerekkel minden eredményem mindig jó volt, és a szülések is nagyon gyorsan szépen lezajlottak.

Szerintem nem késői ha 27 év felett vállalsz gyereket.

Sok sikert neked!

2019. szept. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%

Nem


Én az első gyerkeemnél 31 voltam.

Ezt a kerdést a dokimnak is feltettem 😉

Ő mondta, hogy a 38 felett a kései és komplikáltabb lehet.

Ennek ellenére nem szeretnék olyan későn gyereket vállalni már.

2019. szept. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!