Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki már idősebbe...

Van itt olyan aki már idősebben (26+) szült?

Figyelt kérdés
A párommal 7éve vagyunk házasok és 12éve együtt vagyunk! Mégsem szeretnénk gyereket (én 28 vagyok ő 34). Már fiatalabb korunkban volt egy álmunk. Egy csodálatos ház. Már másfél hónapja bele is költöztünk és imádjuk! Viszont mi régen azt beszéltünk, ha meglesz az új ház jöhet a gyerek...azt hittem, hogy mire ide jutunk jobban előjöhet az anyasági ösztön, mégsem jött elő. A szüleinek mi vagyunk az egyetlen lehetőségok unokára, hisz mindketten egykék vagyunk. Van itt olyan aki 26 felett szült és mondana egy élmény beszámolót? Nagyon rosszul tettem, hogy nem szültem előbb?
2020. máj. 23. 16:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
28 éves vagyok, pár hónapja született a fiam. Nem terveztük, de utólag sajnálom hogy nem jött hamarabb. Szóval mindenki máshogy látja 😊
2020. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ezt a sok (számomra pozitív) választ! A környezetemben szinte mindenki fiatalon szült (21 és alatta) ezért is féltem, hogy nekem késő lesz. De ez a sok válasz megnyugatott! Lehet várunk még akkor azért egy kicsit... De szerintem hamarosan "lelkileg" is fel leszek készülve az anyaságra :) de megnyugtató, hogy tényleg nem vagyok kifutva az időből!
2020. máj. 23. 22:31
 13/14 anonim ***** válasza:
75%
26+ nem vagy őreg egyåtalán gyerekvålalåshoz ,ėn az első gyereket 26 ėvesen szültem .nyugi semmiről nem késtėl le .
2020. máj. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
34 évesen szültem :) Egyáltalán nem bánom hogy csak akkor.
2020. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!