Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjen, hogy a...

Hogyan viselkedjen, hogy a férjem hamarabb szeressen gyereket? Most még 10 évig halasztaná minimum.

Figyelt kérdés
2020. máj. 26. 11:51
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2020. máj. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Én 30 ő 35. Igazából azért kérdeztem, mert neten már utána olvastam a témának, és valahol írták hogy egy férfinél nem csak az van hogy akar e gyereket vagy nem, hanem inkább az a kérdés hogy kitől. Mert ahogy egy nőnek sem mindegy hogy milyen az apa, úgy ez fordítva is igaz. És inkább megpróbálnám a viselkedésemmel kiváltani az érzést mint állandóan győzködni.
2020. máj. 26. 15:10
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Bírom az ilyen pasikat. Jogod van tudni, hogy lesz e egyáltalán gyereked. Mert ez a "majd egyszer" jó nagy átbcás. Mondja akkor, hogy nem akar, és van lehetőséged olyat keresni, aki meg akar. De ez hitegetés.

Én ultimátum elé állítanam. Hogy két héten belül találja ki, gondolja át, hogy mit akar a közel jövőben. Ha akkor is itt tartunk akkor válás. Ha egy olyan időpontot mond, ami számomra már nem fér bele, akkor is. Mert ha benyög egy 5 évet az már nekem nem. Mivel az számomra nem belátható idő.

2020. máj. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen már nem 10 év távlatban kellene gondolkodnia. Nem tudom mit mesélt neki az apja, amilyen érzésre vár, de nem kellene erre hagyatkoznia. Nincs az a viselkedés, ami meghozhatná a hajlandóságot, hiába állsz meg minden bababolt előtt csodálva a ruhákat, dícsérsz meg minden kisbabát, akit szemben tolnak a babakocsiban..

Inkább azt kellene megmondania, hogy mi szól ellene! 3 éve vagytok házasok 30-on felül, épp itt van az ideje, lehet, hogy nem is jönne össze egyből, csak 1-2 év múlva.

2020. máj. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

"valahol írták hogy egy férfinél nem csak az van hogy akar e gyereket vagy nem, hanem inkább az a kérdés hogy kitől."


Ez amúgy így van. Csak az a helyzet, hogy ez úgy szokott történni, hogy a pasi van egy nővel, x évig hitegeti, aztán hirtelen jön a nagy szerelem, dobja a nőt, az új csajjal meg 1 év alatt megvan a házasság meg a gyerek is. Ilyet már sokat láttam. Olyat még egyet se, hogy a sok-sok év hitegetés után a pasinak hirtelen jött az "érzés" az aktuális nőjével.

Nagyon sajnálom, hogy kifogtál egy ilyen szemétládát, de azt nem javaslom, hogy akarata ellenére erőltesd rá a gyereket. Kivéve ha tényleg nagyon akarsz gyereket és nem gond, ha egyedül maradsz vele. Mert a pasi le fog lépni, azt borítékolhatod.

2020. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy az elsot vallaljatok be most, a masodikat meg amikor megjott az "erzes". Legrosszabb esetben egyke marad :).
2020. máj. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
35 évesen még 10 évig halasztaná? Jó vicc,addigra már nagypapa korú lesz.Aki még ennyi idősen halasztgatja,az soha nem is akar.
2020. máj. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
86%
Ha te még 10 évet vársz, neked már nem lesz gyereked.
2020. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
87%

30 vagy. 10 év múlva 40 leszel. Szerinted spontán milyen eséllyel leszel terhes? 20%? Ha spontán nem megy, akkor meg lombik 40 felett 1% esélyed van.

Ez a pasi nem akar gyereket. Valószínűleg 10 év múlva se. Vagy legalábbis nem tőled. És ahogy írták: nem mondja ki, mert akkor ugrik az ingyen punci.

Vagy most fogod magad, lelépsz, és talán találsz meg olyan pasit, aki vállal veled gyereket, vagy cseszheted.

A legnagyobb szopás az lesz, ha 10 év múlva tényleg jön neki az érzés, persze veled már nem jön össze, úgyhogy keres helyetted egy 25 evést, aki szül neki.

Ne legyél idióta.

2020. máj. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

A férjemet tudom felhozni - jelen esetben nem túl pozitív példának.

Az én szemszögemből igen, de az exe nem járt jól vele.

8 évig voltak együtt. Az exe már nagyon szeretett volna gyereket, férjem mindig "majd jövőre" lemezt fújta, házasságra is mindig "majd, jövőre, ha lesz feleseleges 1 milliónk rá stb"

Pedig látszólag elvoltak, 35 és 36 évesek voltak ekkor.

Aztán megromlott a kapcsolatuk, szakítás, 2 hónappal később ismerkedtem meg vele egy munka kapcsán.

Mindenféle unszolás nélkül 4 hónap múlva megkérte a kezem és onnantól nem is védekeztünk, mondjuk csak 1 év múlva sikerült a baba, de a lényegen nem változtat.

Én megmondom őszintén, nagyon sajnálom az exét, aki évekig várt és mai napig sincs gyereke és így 45 felé valszeg nem is lesz, pedig nagyon szerette volna.

Ha egy több éves kapcsolatban, ahol már azért ketyeg az óra, hárít folyamatosan, akkor valszeg esze ágában sincs gyereket csinálni, csak magának sem vallja be.

Férjem azt mondja, exével úgy érezte, nem akar gyereket, de majd valamikor "muszáj", mert hát úgy illik, csak aztán szétmentek.

Velem állítólag 1 hónap után érezte milyen jó lenne ha lenne, azóta már van kettő.

Nem mondom, hogy nálatok is ez van, nem ismerlek benneteket, de azért légy résen, ne engedd, hogy kifuss az időből, ha te mindenképp szeretnél gyereket.

2020. máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!