Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjen, hogy a...

Hogyan viselkedjen, hogy a férjem hamarabb szeressen gyereket? Most még 10 évig halasztaná minimum.

Figyelt kérdés
2020. máj. 26. 11:51
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
87%
Igazi rohadék a 20as férje is, meg a kérdezőé is.
2020. máj. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
12%

Álljon meg a menet, nem kell ismeretlenül rohadékozni.

Ez a "rohadék" egy remek férj és apa, de nem a megfelelő emberrel volt együtt. Nem direkt szivatta meg. Mellette úgy érezte, nem akar gyereket(a nőtől függetlenül) van ilyen. Később jött rá, hogy a kapcsolatával volt gondja, nem a gyerekvállalással.

2020. máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
53%

Majd téged is otthagy egy fiatalabbért, ne aggódj.


És igen, rohadék, mert húzta valakinek az idejét, pedig pontosan tudta, hogy nem akar tőle gyereket.

2020. máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
56%

1.Nem hagyott ott senkit senkiért, nem is ismertem mikor szakítottak.

2.két évvel vagyok fiatalabb, nem a korommal vettem le a lábáról, elhiheted

2020. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
81%
Tényleg egy rohadék. Baszki elvette egy nőtől a gyerek lehetőségét. Szerintem erre nincs mentség. Jól átt lett bacarintva az ex az időhúzással, ahelyett, hogy férfiként viselkedik és szakít időben. Rohadt nagy önzőség, ilyen szinten az önös érdekeket lesni. Hazugságokkal fentartjuk a párkapcsolatot mert az kényelmes. Van punci, meg főtt kaja. A másik ember élete rámegy, az meg kit érdekel... undorító.
2020. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem akar töled gyereket.
2020. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Én érdemben nem tudok segíteni, csak a nézőpontot tudom veled megosztani.

Én amikor randizgattam a mostmár férjemmel az első randikon "kifaggattam" hogy ő mit akar és mikor kb. Ha nem egy a nézet akkor ne "vesztegessük" tovább egymás idejét.

Én is voltam hasonló kapcsolatban a férjem előtt mint te. De csak hasonló. A srác 5 év után sem akart hallani se a házasság se a gyerek témáról. Konkrétan azt sem lehetett kimondani, hogy együtt élünk, mert akkor durci volt. Ő mindenkinek azt mondta, hogy jár hozzám de ő otthon az szüleivel él. Ez a gyakorlatban azt jelentette, hogy akkor amikor dolgozott, akkor ott aludt es evett nálam, amikor szabadnapos volt, akkor haza ment a szüleihez. (tőlem kényelmesebb volt a bejárás a munkába és így a lakhatással kapcsolatos terhekbe sem kellett beszállnia. Legalábbis szerinte, mert hát nem nálam lakik).

Aztán amikor komoly betegség elé néztem, akkor elhagyott mondván, hogy "nem akarok együtt lenni egy beteg nővel, nekem egészséges kell". Én akkor 26 éves voltam. Úgy éreztem, hogy már kifutottam az időből és nem találok normális párt, de tévedtem..

Ma már egyáltalán nem bánom, hogy vége lett akkor, mert ma már van családom.


Én azt tudnám javasolni neked, hogy próbálj belőle információt "kifacsarni". Ha ad választ, akkor megtudsz egy kicsit nyugodni, de ha nem kapsz választ az is egy válasz neked.

Kívülállóként az ember nagyon "okos" tud lenni és megtudja mondani a "tutit", de döntened neked/nektek kell. Remélem hamarosan kapsz választ és hálám majd valamilyen irányba az életed.

2020. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
70%

#20 nem az a baj, hogy baja volt a kapcsolatával, hanem hogy gyáva volt belőle kilépni, inkább húzta a szerencsétlen nő agyát tök fölöslegesen, akinek most miatta nincs gyereke. Ez azért aljas. Csodálkozom, hogy ilyen alakkal együtt tudsz élni, aki lazán elcseszte más ember jövőjét, de te tudod.


Kérdező, a te férjed pedig nem akar gyereket, azt kell mondjam. Sajnálom. Vagy ha akar is, majd azért mert hát kell, meg miért ne. Értem én hogy a férfiak tudnak gyereket nemzeni 50 évesen is akár, de az értelmesebbje, aki valóban azért akar gyereket, mert vágyik rá, az tudja hogy kitörlheti a nemzőképességével, ő sem kap majd a sortól puszira sok 10 évet pluszban. Ha látni akarja az a gyereket felnőni, és minél tovább az élete része akar lenni, akkor nem húzza halasztja.

2020. máj. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
88%
dehogy nem rohadék. oda kell állni és megmondani: Maris nem akarok veled gyereket vállalni. És akkor a nő szépen elválhat és kereshet egy férfit. Mert az ilyen, aki sunnyog, az nem az. Persze könnyű neki 60 évesen is csinálhat gyereket. Nő meg 40 felett kb. eláshatja a méhét.
2020. máj. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
47%

"/29 anonim ***** válasza:

#20 nem az a baj, hogy baja volt a kapcsolatával, hanem hogy gyáva volt belőle kilépni, inkább húzta a szerencsétlen nő agyát tök fölöslegesen, akinek most miatta nincs gyereke. Ez azért aljas. Csodálkozom, hogy ilyen alakkal együtt tudsz élni, aki lazán elcseszte más ember jövőjét, de te tudod."


Ez azért nem ilyen fekete-fehér. Arra voltak berendezkedve, hogy együtt maradnak és ha nem mennek szét más miatt, beadta volna a derekát és lett volna gyerek, akkor is, ha nem érezte a vágyat, de elismerte, hogy közel volt hozzá, érezte, hogy már muszáj lesz. Nem hitegetett senkit direkt, azt hitte, nem apatípus, de majd úgyis megszereti a gyereket ha meglesz. Végül nem lett, mert szakítottak egy megcsalás miatt(nem férjem részéről).

Csak arra akartam kilyukadni, hogy a kérdező legyen résen, mert valszeg nem minden olyan nagyon rózsaszín és kicsúszhat az időből ha nem vigyáz. Az én férjemet pedig én ismerem, végigcsinált velem egy gyógyíthatatlannak titulált betegséget, példaértéküen ápolva engem, gondozva a gyerekeket. Ha ő nincs, én se lennék már. Egymás támaszai vagyunk mindig minden helyzetben. Had döntsem már el én, hogy milyen ember, köszönöm.

2020. máj. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!