Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki rendelt màr fogtündértöl,...

Aki rendelt màr fogtündértöl, az alàbbin mièrt két szàllitàsi költsèg van? Nálatok miket hoz a fogtündèr?

Figyelt kérdés

Amatör vagyok a netes megrendelèseket illetöen.


[link]


A képek alatt a szàllitasi költségek

A foxpost csomagautomatànàl 799 Ft

Alatta megrendelölap es az alatt ismét szàllitàsi költségek opcio

Foxpost csomagautomata 600 Ft


Valaki rendelt màr innen?


Màshol miket hoz a fogtündér?:)



2020. jún. 15. 05:09
 1/10 anonim ***** válasza:

FOXPOST csomagautomatába: 799 Ft előre utalással


Vatera FOXPOST csomagautomatába: 600 Ft


A kettő nem ugyanaz, azert mas a koltseg.



N3m rendeltem, kimondottan baromságnak tűnik. Vettem magam apróságot a gyereknek

2020. jún. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Ha végig mész a rendelésen, egy pontnál összesítenie kell és akkor kiderül.

Egyébként komoly?

Ez de gagyi!

Semmi személyes, semmi egyedi.

2020. jún. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A lányomnak nem a fogvesztés lenne trauma, hanem ha kapna egy ilyen plüsst. :D Ne haragudj, de ezek szörnyűek. Biztosan nem fizetnék ezért.
2020. jún. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De ha a googlebe beirom hogy vatera foxpost csomagautomata akkor az ugyanaz mint a sima foxpost csomagautomata.

Az automatàk címei meg mindegyik piros.


Nincs rendelés utàni összesitö, csak annyit irt köszönjük megrendeleset küldjük majd e mailen a dijbekéröt.


A képeslapon a gyermek neve fog szerepelni mint megszolitàs.


Hogy értes hogy gagyi?


Milyen az egyedi személyes ajandek? Eddig hozott aprosàgokat nagy volt az öröm.


Ajàndék tippek is jol jönnének mert még jopàr tejfoga van

2020. jún. 15. 09:24
 5/10 A kérdező kommentje:

A plüss azert pont talàlo nàlunk mert a pàrna alatt joforman elveszik a fog. Es igy kis zacskoba tettük. Es most mivel még készületlenül èrt a mostani fogvesztése, csak levelet kapott hogy nem tudta kivenni a zacskobol a fogtünder de majd jön vissza.(ennyire futja a fantaziambol..)igy ha kapja azt a kis plüsst akkor a következö fogakat mindig abba tudja tenni a pàrnàja alà.

Aztàn a kisdobozt meg apropénzgyüjtésre ötleteltem mert a fogaknak van es ö keszitette örömmel.

Es mivel azt olvastam penzt is szokott hozni igy majd az egyik fogànàl megkapja èlete elsö papirpènzèt.(eddig csak aprokat kapott gyüjtögetni es tanitom hogy nem "elherdalni"kell, hanem lasd ha gyüjtöd es sok lest akkor igazi paprpénzre atvaltjuk. Szoval ez neki "jutalom"is lesz, ha szorgalmasan vigyàz rà(most ebben a korban is van hogy tanulja a "penzkezelést", gyüjteni, sporolni, muszàjköltségek, adók :D mint a monopolynàl is.

2020. jún. 15. 09:30
 6/10 A kérdező kommentje:

Szoval ugy gondoltam most hoz dobozkàt.

A kövrtkezö fogànàl majd élete elsö papirpenzét hozza.


Eddig terjed a kreativitàsom..

Ezert is vagyok kivàncsi màspkra

2020. jún. 15. 09:31
 7/10 A kérdező kommentje:

Amugy még a csomagautomata is meglepi lesz arra gondoltam.

Ugyanis sokszor jàrunk postàra es mindig lenyügözi vmièrt a csomagautomata es nyomkodnà es kerdezi mikor lesz benne neki valami.

Szoval amièrt ugysem kapjuk meg holnap a rendelést igy egy levelezös "jàtékot"is csinàlok neki addig.

Azaz ma kapta a levelet hogy nem tudta kivenni a zacskobol

Holnap reggel, hogy làtta a fogtündèr milyen izgalmas neki a csomagautomata igy abba fogja varàzsolni neki

Aztàn csomagkövetéssel nézem kb mikor èr ide igy kapja majd a kövi levelet az idöpontrol

Aztàn nagy izgalom lesz a postàn :)


De sajnos nem talàlok oldalakat ahol a fogtündèrröl értekeznének. Nem àrtanànak ötletek. Van mèg tizenvalahàny foga hàtra

2020. jún. 15. 10:14
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, nem kell ennek ekkora feneket keríteni. Beteszel neki reggelre a párna alá valami apróságot- hajgumi, édesség, kis plüss és kész.
2020. jún. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Vagy levél mellé kap majd egy pici naptàrat követni hogy mikor érkezik meg a csomag. Igy a honapok/napokat is, illetve azok "követését" is jobban erti majd
2020. jún. 15. 10:19
 10/10 A kérdező kommentje:

Jah tulspilàzom?:D


A gyerek izgalma ragadt ràm. Szabàlyosan hisz benne.


Es irtàk hogy nagyon jo motivàcios tréningnek is a fogtündèr.


Ez meg abbol is jutott eszembe hogy van egy ovodapedagogusok àltal letrehozott jàték ami segit a pozitiv nevelésben kis manokkal, a manok leveleket hoznak a tarsasjatek magneses hütöre tehetö, es ilyen mesebeli vilàgban " könnyebben ràvehetök hogy pl öltözzön reggel gyorsan magàtol es olyankor a kismanok mire hazaér meglatja hogy kaptak lufit is, meg szoval a pozitiv megerösites a lenyege. Es a neveles könnyebbè hatékonyabbà tétele is ezàltal


Baràtnömék vettek en meg komolyan sajnàlok rà tizenezreket kiadni tekintve hogy ott van még pl egy pozitivity nevü tarsasjatek is ami tetszene ami meg önismeretre is tanit, az is tizenezer Ft szoval ha minden altalam fontosnak vélt jatékot megvennèk talàn 100 ezreket is el tudnék tapsolni.


Es ez miatt a "hiànyerzetem"miatt is a fogtündèrt "hasznàlom"igy a motivàciokra pozitiv megerösitésekre gyümölcs/zöldseg evès(mert kerülgeti rendesen es nem akarja enni)es minden màs kapcsàn is.

2020. jún. 15. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!